2726

شوهرم جند روزه سرماخورده بدنش درد میکنه 😞 

امشب گفت داروهامو بیار بردم براش شربت ابلیمو عسل هم دادم 

بعد گفت بیا یکم ماساژ بده 

منم گفتم برو برو بچ گروه تلگرام و واتساپ و بیار نوبتی ماساژت بدن 

والا یسره سرش تو گوشی میجنبه حالا که حالش خوب نیس یادش افتاده زن و بچه داره😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

من بودم با کله میدویدم ماساژش بدم‌چون شوهر من بدش میاد نمیزاره از درد میمیره ولی نمیزاره

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

دوست عزیزم برای کنترل رفتار همسرتون و دور کردن ایشون از فضای مجازی میتونید در کلاس خصوصی و آنلاین سیاست همسرداری شرکت کنید تا بتونید خصوصیات همسرتون رو بشناسید و ایشون رو جذب خودتون و رابطتون بکنید فقط با هزینه ۳۰ هزارتومان با تعداد جلسات نامحدود و در اتمام هر جلسه پرسش پاسخ آنلاین با مشاور خواهید داشت 

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎
دوست عزیزم برای کنترل رفتار همسرتون و دور کردن ایشون از فضای مجازی میتونید در کلاس خصوصی و آنلاین سی ...

نچ😐

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706