2733
2734
عنوان

مصرف اینترنتتون چقدره درماه؟

352 بازدید | 59 پست

بابای من هر ۲۰ روز یبار ۱۰ گیگ میگیره یعنی واس هرروز ۵۰۰ مگ ولی من ۱۵ روز نشده تموم میکنم 

میخواستم بدونم شما چقدره مصفرتون؟بابام میگه ت خیلی استفاده میکنی چون خودش ۱۰ گیگ روتو ی ماه مصرف میکنه

من ۱۵ گیگ تو ۱۵ روز

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

۸۰ گیگ برای خونه ( مودم) میخرم 

۳ گیگ همراه 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

۳۰گیگ یک ماه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2706