2733
2739

@نی_نی_یار_شب  

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کردی چون اینجا اکانت داری میایی؟ اگه پاک کنه نمیایی؟ نه عزیزم ازین خبرا نیست😐😂😂 لغوت میکنه به عنوان خواننده خاموش برمیگردی و چون نمیتونی پست بذاری باز اکانت میزنی😐😂

خداے من زندگے ام را به خودت گره بزن، گره کور!
بی زحمت از کجا بفهمم لغو کار بری شدم دیگه نمیخوام بیام مرسی عزیزم

حتما تا فردا لغوکاربری میشن،، وقتی میاین سایت مشخصاتو وارد میکنین میزنع شما تعلیق شدین

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852  
فک کردی چون اینجا اکانت داری میایی؟ اگه پاک کنه نمیایی؟ نه عزیزم ازین خبرا نیست😐😂😂 لغوت میکنه به ...

الان نزدیک دوساله خواننده خاموش بودم چندروزه که اومدم ولی دوس دارم خواننده خاموش بمونم میشه لطف کنید نی نی یار شب صدا کنی مرسی 

2738
بی زحمت از کجا بفهمم لغو کار بری شدم دیگه نمیخوام بیام مرسی عزیزم

میخوایید لغو کاربری کنید؟؟

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید