2726
عنوان

آبسه لوزه

3488 بازدید | 19 پست

سلام دوستان شبتون بخیر

من مادربزرگم ته حلقش ورم کرده به سختیم میتونه چیزی بخوره

دردم داره مسکن ک میخوره اروم میشه.نوبت دکتر غدد گرفتیم فردا خیلی میترسم و استرس دارم که نکنه تومور یا غده باشه.کسی تجربشو داشته؟ فقط امید دارم که بگن آبسه س😔توروخدا دعا کنید چیزی نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غدد چرا؟!!!

اخه بردیم دکتر عمومی گف سریع برید سونو .خیلییی بد حرف زد مامان جونم خیلی ترسیده.بعد بردیم یه دکتر دیگه گفت عفونت کرده و امپول داد.امپولاشم زد ولی فرقی نکرده.الان ۴روزه.برا همین گفتیم چون متورم شده غدد ببینه .

2728
اخه بردیم دکتر عمومی گف سریع برید سونو .خیلییی بد حرف زد مامان جونم خیلی ترسیده.بعد بردیم یه دکتر دی ...

چه ربطی داره گلم باید گوش و حلق و بینی ببینه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
چه ربطی داره گلم باید گوش و حلق و بینی ببینه 

نمیدونم واقعا 😔 میگم به مامانم ..

اخه چون ترسیدیم غده باشه نوبت غدد گرفتیم

سونو هم نرفت دیگه دکتر دومیه گف نمیخواد امپول و دارو داد ولی خوب نشده الان ۲روزه

سلام گلم...منم ۲هفته پیش اول گلودردگرفتم چیزی نمیتونستم بخورم ....احساس کردم‌چیزی داخل گلوم هست احساس خفگی داشتم توآینه که ته حلقم رونگاه کردم دیدم لوزه هام متورم شده..دیگه سریع رفتم دکترگوش حلق بینی داروبهم داد سفیکسیم ۴۰۰، سرم نمکی برای قرقره کردن‌گفت به مدت ۲هفته استفاده کن ...من دوهفته استفاده کردم دردش بهتر شده غذاخوردن هم خیلی مشکلی ندارم ولی ورم لوزه هام برطرف نشده که دیگه باید برم عمل کنم

سلام گلم...منم ۲هفته پیش اول گلودردگرفتم چیزی نمیتونستم بخورم ....احساس کردم‌چیزی داخل گلوم هست احسا ...

اره مادر بزرگ منم اولش گلو درد گرفت

بعد میگف احساس میکنم یه چیز گیر کرده تو گلوم.بعد ک رفتیم دکتر عمومی خیلیییی بد حرف زد.من نگا کردم دیدم ته حلقش قلمبه شده.یه طرفش .اصلا زبون کوچیکه پیدا نیس .برا همین میگم شاید لوزش نباشه :( خیلیم درد میگیره یهو شیاف گذاشت اروم تر شد.شما هم درد داشتی؟

منم اولش رفتم دکتر عمومی تانگاه کرد گفت بلند شو همین الان دکتر گوش وحلق انقدرترسیدم...منم دردشدید داشتم غذابه سختی میخوردم احساس میکردم یه چیزی توگلوم هست دوست داشتم دست کنم بیرونش بیارم ..دردهم‌زیادداشت حتی گردنم هم‌دردگرفته بود....سردردداشتم یه کم‌بیحال بودم چون لوزه هام متورم بود عفونت داشت دهنم‌بوی بدگرفته بودحالت تهوع گرفته بودم

2706