2733
2734
عنوان

دعوای منو زنداداشم

637 بازدید | 27 پست

لطفا بعد اینکه خوندین و نظر دادن گزارش بزنید پاک شه این دعوا تقریبا مال 2 سال پیش بود از اون موقع هم قطع رابطم دلیلی نداره ک بخوام دروغ بگم یا اونو بد جلوه بدم همه شو عین چیزی ک اتفاق افتاده رو دارم میگم نمیدونم چرا همیشه به من حسودی میکرد واقعا درکش نمیکنم زنداداشم خودش خیلییی خوشبخته یعنی تو زندگیش حرف حرف خودشه داداشم نمیتونه یه کلمه رو حرفش حرف بزنه 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

همیشه تو بحث ها داداش بدبختمو میندازه بیرون حالا براش فرقی نداره ک گرم باشه یا سرد شب باشه یا صبح زود 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی ک 2 سال پیش تموم شده رفترو چرا باید الان بازگو کنی آخه   

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2728

بعدش تو عروسی منم میگفت میخوام عروسی و خراب کنم البته هیچ غلطی هم نتونس بکنه بدتر خودش پیش همه ابروش رفت داداشمو دوباره انداخته بود بیرون تو عروسی من داداشمم چون خوشش نمیاد کسی بفهمه هیچی نمیگفت اروم بهش میگفت درو باز کن اونم باز نمیکرد اخرش زد شیشه رو شکوند درو باز کرد دست خودشم برید 

چیزی ک 2 سال پیش تموم شده رفترو چرا باید الان بازگو کنی آخه    

اخه چون قطع رابطم الان بابام اینا گیر دادن میگن باهاشون حرف بزن

2738

خلاصه موند هی با حیله گری خونه ی بابامو به نام خودشون زدن اخرشم وقتی خواستن از اون خونه پاشن خونه بابامو با پول به خودش فروختن هی اومدن ازش پول گرفتن هی گفتن میدیم بهتون بعدش یه چندمیلیون دوباره اومدن قرض گرفتن بابام عصبی شد گفت یعنی چی اخه وقتی اونا هم خواستن پاشن از خونه قدیمیشون بابام رفت 2 3 تا از وسایلاشونو اورد خونه خودش

همیشه تو بحث ها داداش بدبختمو میندازه بیرون حالا براش فرقی نداره ک گرم باشه یا سرد شب باشه یا صبح زو ...

عزیزم به تو هیچ ربطی نداره زندگی خودشونه خودشون میتونن حلش کنن شما دخالت نکن تو زندگی بقیه  و اصلا خودتو ننداز وسط همیشه دختر پسرا دعوا میکنن اخرش اشتی میکنن این وسط اونایی که موش دونده بودن ادم بده میشن 

بعدشم اون که دعواشون میشه و همیشه حرف حرف همسر برادر شماست که گلم اینو برادرتون خودش خواسته وگرنه اگه از همون روز اول یه جوری رفتار میکرد نتونه چیزی بهش بگه 

1این که به شما ربطی نداره که تو زندگی ایشون و برادرتون دخالت میکنید 

2 این که خودتو ادم بده نکن 

3 این که سرت تو زندگی خودت باشه 

4 دوره ی خواهر شوهر بازی گذشته 

5 به جای دعوا کردن با زن داداشت خیلی بهتره که مثل یه مشاور با هردوشون صحبت کنی 

بعدش بله زنداداشم ک اینو فهمید اومت حیاط بابام اینا منم اون موقع قهر بودم بچمو هم داده بودم به همسرم شرایط سختی داشتم اومد الکی دادو هوار کرد مامانمم با قربون صدقه میگفت عزیزم الان بزار بابات بیاد میگم بهش میده وسایلاتونو

عزیزم به تو هیچ ربطی نداره زندگی خودشونه خودشون میتونن حلش کنن شما دخالت نکن تو زندگی بقیه  و ا ...

بزار حرفم تموم بشه بعد بگو اصلا حرف من اون نبود من به خاطر چیز دیگه دعوا کردم باهاش 😐😐😐

2706