2737
2734

😔😔😔ی چیزی بد آزارم میده

جز خودم هیچکککی نمیدونه هیچکی.

نمیشه گفت

ولی داره بد ازارم میده 

دلم میترکه از فکرش 

شمام دردای دارین ک جز خوده خودتون کسی خبرنداشه باشه و تا استخونتون دردشو حس کنین؟؟درد روحی .احساسی ..جسمی منظورم نیس

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنظرم همه حالشون خوبه غیر من الان

نیست

منکه الان با گریه تایپک زدم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2738
نیست منکه الان با گریه تایپک زدم

من هستم بگو

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
ولی وقتی با کسی درمیون میذاری خوب میشی

نمیشه

جز خانوادم ب کسی نمیشه گفت ک اونام دردشون کم نیس

من دردی دارم که مادرم و مادرشوهرم فقط میدونن اینجام تاپیک زدم. تاپیک دارم منفجر میشم. فقط اینجا میت ...

منم

شازد برااینک همو نمیشناسیم بهتر بازگو میکنیم

2706