2726

خیلی حرص میخورم از دستش، تازه ۴۱ سالشه کل موهاش سفید شده خداوکیلی بابام اینقدر کارش راحته ۶ میره ۲ میاد اونوقت مامان من ۶ میره ۵ میاد. بابام ۴۴ سالشه شما بگید یک تار موی سفید رو سرش باشه همه موهاش مثل نوجوون ۱۴ ساله هست. خیلی دوسش دارم ولی واقعا انصاف نیست. خیلی سر مامانم غر میزنه همش دنبال یه بهونه واسه دعوا، به قول مامانم یک بار نشده بره دنبالش بعداز سرکار تو ماشین غر نزنه، بخدا دیوونه ام کرده. اونوقت با دوستاش هر هر و کر کر به ما میرسه اخماش تو همه.

گفتن یکم با شماها درد و دل کنم خالی شم، واقعا کاسه ی صبرم پر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرت به عشق شماس که کار میکنه وگرنه یه روزم تحمل نمیکرد نه کار د خستگی رو و نه اخلاق همسرش رو

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
بامام اداری هست مامانم پرستار

عزیزم شغل مادرت کمی دشوار هست 

می فهمم ب فکر مادرتی

یا با پدر صحبت کن یا اگر حرف گوش نمی‌دن به بزرگتر یا مشاور بگو 

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
عزیزم شغل مادرت کمی دشوار هست  می فهمم ب فکر مادرتی یا با پدر صحبت کن یا اگر حرف گوش نمی‌دن ب ...

به مشاور خییییلی گفتم حق رو میدن به بابام واقعا منطقی نیستن، پرستاری واقعا حق زن نیست

2706