2726

خواهشا تبلیغاتی نباشه چون به نظرات بقیه نگاه میکنم .اگه از کسی جواب گرفتید بگید لطفا

وهزینه ویزیتش زیر۱۰۰تومن باشه

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکی میشناسم رایگانه وفقط پول داروهارومیگیره.اونم اگه بخوای اون برات ارسال کنه.اگ نع بهت میگه خودت تهیه کنی.

کاربری دوممه😊یهو ترکیده شدم😐یه صلوات مهمونم میکنین؟ 
2728

اره فکر کنم اصلا ویزیت نگیره و فقط هزینه دارو رو بگیره 

از همه شهرستانا میان پیشش دکتر خیلی خیلی خوبیه بخدا با چشم دیدم که یه پیر مرد که دکترای فوق تخصص و فلان و بمان گفتن باید رودشو یه قسمتش ببرن اومد پیش این خوب خوب شد بدون جراحی و اخرش با یه جعبه شیرینی اومد پیشش و چنتا از دکترای زنان و شهرمونم ازش مشورت میگیرن

من ی پیج فالو دارم اینستا حکیم امیر زمانی خدایی پستاش عالیه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
من یکی میشناسم رایگانه وفقط پول داروهارومیگیره.اونم اگه بخوای اون برات ارسال کنه.اگ نع بهت میگه خودت ...

بله بگید. فقط پیج اینستا داره؟ اسمش چیه؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
بله بگید. فقط پیج اینستا داره؟ اسمش چیه؟

نه گروه واتساپ داره.البته من ازگروه خارج شدم وفقط شماره شخص خودش و دارم. 

کاربری دوممه😊یهو ترکیده شدم😐یه صلوات مهمونم میکنین؟ 
من ی پیج فالو دارم اینستا حکیم امیر زمانی خدایی پستاش عالیه

ابن حکیمم درمان نیده مگر اینکه خودت دارو گیاهی بخوای تشخیص مزاج از رو زبان انجام میده

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2706