2737
2739
عنوان

امروز نبش خیابون اصلی

368 بازدید | 26 پست

یه بچه دیدم خیلی کوچولو بود از نظر بدنی و  رنگ پریده ضعیف. سنش انگار ۷بود ولی مثلا اندازه بچه سه ساله بود.بعد پا برهنه بود روی گونی داشت ماسک میفروخت انقدر ضعیف بود حال نداشت بگه ماسک میفروشم.متاسفانه پول خورد همرام نبود چند تا دونه مسقطی همراهم بود بهش دادم  کاش دوباره.ببینمش چون حس.میکنم در حقش کوتاهی کردم  به خاطر عجله و.وقت باید براش غذا یا دمپایی میخریدم😔ولی نشد یه بادکنک نمیدونم چی بود هی میکرد داخل دهنش  این اوضاع کرونا برادرش هم جلوتر ماسک میفروخت.

چیزی که خیلی ناراحتم کرد اصلا دنبال پول نبود حس.میکنم بیشتر دوست  داشت غذایی بخوره یا بازی کنه انگار درک کاملی از پول نداشت فقط اونجا نشسته بود شاید مجبوری💔💔 کاشکی دوباره ببینمش

😎💚🐬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥺🥺🥺😔😔😔💔💔💔

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
2738

شاید نه صد در صد مجبوری 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

لعنت به این دنیا و پدر و مادر های بی مسئولیت

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2706