2733
2734

اما میترسم کپپپ داداشم بشم

ی داداش دارم ۱۵ ساله همه میگن عیین همیم

من پسرونه هوس کردم بزنم 

چ کار کنم ....

بد نمیشه

ریسکه میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کپ نه کیپ😁😁😁

بزن بره بابا 

دنیا دو روزه 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

منم میخواستم بزنم،بابام گفت فعلا تا سر شونه کوتاه کن اگه دوس داشتی بعدا پسرونه بزن،بعد که تا سر شونه زدم پشیمون شدممممم مثل چیییییییی،تازه اون شب خواب میدیدم موهام فوق العاده بلنده و وقتی از خواب پاشدم دس میزدم به موهام و می گفتم موهای بلندم کو پس؟؟؟🤣😂🤣

به نظرم تو هم فعلا تا سرشونه بزن تا بعد ببینی خوشت میاد یا نه

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
منم میخواستم بزنم،بابام گفت فعلا تا سر شونه کوتاه کن اگه دوس داشتی بعدا پسرونه بزن،بعد که تا سر شونه ...

😂😂😂

چ قدر بد 

من پیشونیم بلنده

از ی طرفم خییییلی موخوره دارم

خیلی دلم میخواد اینجوری بزنم تو ارایشگاه ی دختره زده بود البته ب اون اومده بود

😂😂😂 چ قدر بد  من پیشونیم بلنده از ی طرفم خییییلی موخوره دارم خیلی دلم میخواد اینجوری بزن ...

لعنت به موخوره خیلی عذابه بخدا 

اگه دوس داری بزن عزیزم

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯