2733
2734
عنوان

چرا من اینطوریم آاااخه

65 بازدید | 9 پست

همش ترس دارم ک داداشم بخاد ازدواج کنه انگار خوشحال نیستم چطور بعضیا کلی ذوق دارن بنظرتون من چیکار کنم

💗خدای مهربونم خودم وخانوادم و ب خودت میسپرم جز تو کسی و نداریم💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودت ازدواج نکردی یا کسی و نداری؟

ازدواج کردم دوتام بچه دارم با داداشمم اونقد صمیمی نیستم دوسش دارم اما دلی یعنی اونقد صمیمی رفتار نمیکنم

ازدواج کردم دوتام بچه دارم با داداشمم اونقد صمیمی نیستم دوسش دارم اما دلی یعنی اونقد صمیمی رفتار نمی ...

میفهمم چی میگی. ولی بسپار به خدا. اینطوری خودت اذیت میشی و خدای نکرده الکی الکی افسرده میشی دختر.

پس چرا انقد حساسی عزیزم. خب داداشتم باید ی روزی سر و سامون بگیره. 

یعنی حساسم؟نمیدونم چرا اینطورم مثلاشوهر  دخترعمم با داداشم صمیمیه دختر عمه مجردمم خونشونه همش دعوتش میکنن خونشون من باز باخودم غر میزنم حتما منظوری دارن نمییییدونم چمه اه 

2738
میفهمم چی میگی. ولی بسپار به خدا. اینطوری خودت اذیت میشی و خدای نکرده الکی الکی افسرده میشی دختر.

چیکار کنم ک بیخیال باشم همش میگم اگه ازدواج کرد اصصصلا دخالت نکنم تو زندگیش با خانومش مث خواهر باشم ولی ی حس ک فقط تو دلمه وجود داره وسردرد میگیرم

یعنی حساسم؟نمیدونم چرا اینطورم مثلاشوهر  دخترعمم با داداشم صمیمیه دختر عمه مجردمم خونشونه همش د ...

با خودت کناربیا که این ی فرایند طبیعیه زندگی هر آدمیه مثل مدرسه رفتن و سر کار رفتن و اتفاقا باید خوشحال بود و پذیرفت. اگر برادرت و انقدر دوست داری که مطمئنم داری پس از خوشحالیش لذت ببر.