2737
2734
عنوان

خانوما و اقایون بیاین...

52 بازدید | 13 پست

میگم استخر توپ بچم پاره شده ی تیکه نسبتا کوچیک کمتر از پشت ناخن چسبی هم که داخل جعبه خود استخره بوده زدم بهش ولی فایده نداشته.کسی راه حلی داره بهم بگم چیکار کنم.خیلی واجبه اخه شوهرم گفت نخر زود پاره میشع من گفتم بچم دوست داره چ عیب دارع به دو روز نشده پارع شد..توروخدا کسی میدونه حتما بهم بکه.خیلی استرس دارم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبلا استفاده داشتی؟از کجا بخرم؟واقعا این زخمی که رو دیوارش هستو میگیره؟؟

پسرم و خیلی استفاده کردم،،جاییکه پاره شده اندازش چقده؟از تعمیرگاه‌های موتور یا لوازم یدکی ماشین و تعمیر گاه دوچرخه

پسرم و خیلی استفاده کردم،،جاییکه پاره شده اندازش چقده؟از تعمیرگاه‌های موتور یا لوازم یدکی ماشین و تع ...

دیواره بیرونی استخره هست اندازش قد پشت ناخن انگشت کوچیکه هست تقریبا.

2738
مرسی عزیزمـ.یعنی برم لاستیک فروشیا؟

بهتره بری تعمیر گاه دوچرخه و اگه تونستی دور پارگی رو خودکار بکش،بادشو خالی کن باخودت ببر تا برات چسبش بزنه،،،لاستیک فروشی نرو،،،تعمیرگاه دوچرخه،موتور یا لوازم یدکی خودرو

[QUOTE=200593621]بهتره بری تعمیر گاه دوچرخه و اگه تونستی دور پارگی رو خودکار بکش،بادشو خالی کن باخودت ببر تا برات چسب ...[/QUOTیعنی استخرو با خودم ببرم؟خودم نمیتونم چسبو بیارم خونه بزنم؟

[QUOTE=200593621]بهتره بری تعمیر گاه دوچرخه و اگه تونستی دور پارگی رو خودکار بکش،بادشو خالی کن باخود ...

شاید بلد نباشی خرابش کنی بدتر،،دور پارگی رو خودکار بکش با خودت ببرش وزنی نداره اذیت نمیشی

[QUOTE=200593621]بهتره بری تعمیر گاه دوچرخه و اگه تونستی دور پارگی رو خودکار بکش،بادشو خالی کن باخود ...

الان پرسیدم از داداشم میکه اپارت یزنی که له میشه.یعتی اشتبا میکنه؟؟