2726

توی زندگی مشترک.. شوهرم اون ادمی ک فکر میکردم نبود 

خیلی بنظرم بچه ست با اینکه 33 سالشه 

ولی خررررره....هرکی هر رفتاری میکنه از فامیل و خانواده ففط توجیه میکنه و میگه اشکال نداره ...

توی خونه مثل بچه ها رفتار میکنه انگار زندگی براش شوخیه ... 

کلا ازش دارم سرد میشم ...

گاهی میگم برم دنبال طلاق چون حق طلاق دارم ، بچه هم ندارم

ولی نمیدونم کار درستی میکنم یا نه...

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منمـ

طلوق بگیر راحت کن خودتو

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2728

دوست عزیزم قبل از مشورت با مشاور تصمیم گیری عجولانه نکنید اگر مایل باشید مشاوره با کمترین هزینه ی غیر قابل باور با تعداد جلسات نامحدود من در خدمتتون باشم 

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎

سر چیزای الکی زندگیتو خراب نکن این همه راه بشین حرف بزن برو مشاور چرا زود زندگیتونو میخوایید خراب کنید

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾

عزيزم زندگي مشترك كه شروع ميشه تازه شخصيت آدما مشخص ميشه

احتمالا همسرتون اخلاقاي پسنديده ايي هم داره

با طلاق گرفتن يه مشكل ديگه به زندگيت اضافه ميكني 

لطفا به طلاق فكر نكن

برادر خودم زندگی انگار براش شوخیه، واقعا بقیه رو پیر میکنن این افراد

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2706