2733
2734
عنوان

دندون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 49 پست
خب عزیزم اینطوری درد میکشی یا بکش یا پر کن خیلی سخته دردش تا مغز آدم میره منم دردشو کشیدم وحشتناک

خیلی خواهر اینقدر دردش وحشتناکه من الان فقط دوست دارم بمیرم واقعا راحت شم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خواهر اینقدر دردش وحشتناکه من الان فقط دوست دارم بمیرم واقعا راحت شم  

وای خدا نکنه

فقط سعی کن بخوابی هر روشی هم گفتن ودر دسترس هست امتحان کن بعد بخاب.آب نمک هم فراموس نکن..

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2731
ببخشید متوجه نشدم

درد دندون متفاوته 

ممکنه دراثر به عصب رسیدن باشه که با مسکن بخورید بهتر میشه 

ولی اگه به قول معروف باد افتاده باشه زیر دندون ادم هل باد بریز روی اب جوش بخور اگه حس میکنید چند وقت تغذیه درست نداشتید یا دراثر موضوعی به خودتون فشار اوردید

شیرین کننده های مصنوعی مصرف نکن دندونو تو خودش حل میکنه و باعث درد میشه

لطفا مطالبی که درباره طب سنتی که چی بخورید و چی نخورید رو گذاشتم گوش نکنید بعضیاش اشتباه بوده 🥲                                               کسایی هم که انجام دادن واقعا ببخشید من قصدم خیر بود خیلی دوست داشتم به بقیه کمک کنم و یکم یاد گرفتم فکر کردم خیلی یاد گرفتم و همه چی تمومم🥲                                          🌸به بزرگی خودتون ببخشید🌸
وای خدا نکنه فقط سعی کن بخوابی هر روشی هم گفتن ودر دسترس هست امتحان کن بعد بخاب.آب نمک هم فراموس نک ...

وای باورت نمیشه این روشایی که دوستان گفتن بیشترشو تو اینترنت دیده بودم انجام دادم فقط در حد یک ساعت خوب میشدم.دوباره دردش شروع می‌شد 

2738
وای بگو خواهر اگه استفاده نکرده باشم میگیرم حتما.ثواب داره باور کن

اخه میدونی من نمیدونستم چیه رفته بودم شهرستان خیلی دندونم دردمیکرد برادرشوهرم نصف شودادگف بزارروی دندونت گزاشتم اروم شد ودردش رف 

بعدخودم که سرچ کردم دیدم قرص واسه افسردگی بود

ولی اوناواس دندون درداستفاده میکنن آمی ترپیپلین بود اسمش 

مسکن بخور مفنامیک ژلوفن استامینوفن بزاری روش بدتر میشه 

خوردم خواهر ۱۰ روزه انواع مسکن رو دارم میخورم آماده فایده فقط یک ساعت خوب میشم  البته به جزء مفنامیک که نمیدونستم برا دندون خوبه

اخه میدونی من نمیدونستم چیه رفته بودم شهرستان خیلی دندونم دردمیکرد برادرشوهرم نصف شودادگف بزارروی دن ...

صبح میگیرم حتما،مگه میخواد چی بشه   دندونم خوب شه،اگه مردم هم اشکالی نداره  

2706