2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادرس دقیقشون خودتون رفتین اونجا

وسمه رو ک شنیدم میگن کار ابروش خوبه 

آدرسشو نمیدونم

ولی روجا اول خیابون سعیدیه پایینه

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/
2728
ادرس دقیقشون خودتون رفتین اونجا

وسمه خیلی گرون میگیره مشکلی نیست براتون

فکر کنم سعییه بالا باشه ولی دقیق آدرسش یادم نیست 

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
وسمه خیلی گرون میگیره مشکلی نیست براتون فکر کنم سعییه بالا باشه ولی دقیق آدرسش یادم نیست 

از 118 بگیری شمارش رو بهت میده

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
چندمیگیره مثلا جای دگ سراغ ندارین شما قیمتش مناسب باشه کارش خوب

ببخشید عزیزم خیلی وقته همدان زندگی نمیکنم کلا یادم رفته کجا داره یا الان چند میگیره