2737
2734
عنوان

چطوري اخه!!!!

99 بازدید | 20 پست

من حتي دست يه پسرو نميتونم بگيرم 

خيلي توسو ام 

حتي خيلي كم حرفم 

چطور شما ها با پسرا همه جا ميريد از سر و كلهش پايين ميايد 

يا مثل زن و شوهرا پيش هميد

واقعااااا برام سواله 

من اينقدر عقب مونده ام؟؟؟؟؟

من حتي نميتونم راحت حرف بزنم

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سبک زندگی و عقاید هرکس متفاوته خب

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

دوست عزیزم اگر بخواید میتونید در کلاسهای آنلاین تقویت عزت نفس و مدیریت روابط ما شرکت کنید با کمترین هزینه ای که حتی فکرشم نمیشه کرد و تعداد جلسات نا محدود تا زمان دلخواه شما ، در خدمتم 

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎

هرکسی یه مدله 

نه اونا مشکل دارن نه شما 

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
چه اشکالی داره که شما اینجوری هستی؟؟؟ قرار نیست همه مثل هم باشن که

خب من اينجوري تنها موندم اشكالش اينه

دوس دارم ازدواج كنم اما حتي نميتونم با پسر حرف بزنم خيلي ترسو بي عرضم

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸

نگران نباش منم مثل تو ام 😂😂😂

کلا ترسو و کم حرف نیستم خیلی هم پر حرفم منتها پسرا رو ادم حساب نمیکنم و اصلا در اون حد نمیبینمشون که بخوام براشون ارزش قائل شم مگه اینکه عکسش ثابت که هنوز ثابت نشده 😂😁

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...
2706