2726

شوهر منم گرفته هشت روزه ولی باید اب میوه بگیری بخوری من خیلی به شوهرم میرسم

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانمای عزیز که علایم دارین حتما دکتر برین 

تو برناما طبیب گفت که این ویروس دلتا جوونا رو درگیر میکنه به حساب این که اوایل ویروسو رد میکنن دکتر نمیان درگیری که بالا رفت میان 

سرفه و تب یعنی درگیره ریه برین اسکن و داروشو بگیرین

گفتم همسرم امروز رفت دکتر و این چند روز من با وجود مریضی پیش پدرم هم میرم و سر میزنم و به دخترم میرسم کارای خونه رو میکنم یادم رفت بگم خیلی هم عرق سرد میکنم عرق میریزم حالم خوب نیست اقا خودش رفت دکتر و بعد تو این شرایط همش غر میزنه منو مریض کردین تو مقصری و اصلا انگار نه انگار که منم مریضم روحیه ام خسته اس تنم بیماره و نیاز به مراقبت دارم

با ماشین خودمون رفت دکتر و ماشین زیر پاش امد خونه گفت برو برای من اب هویج بخر منم گفتم نمیبینی منم مریضم ی پام خونه ی بابام ی پام خونه ی خودم این همه کار رو سرم خودت سر راه میخریدی میاوردی  بعد داد زد زنگ میزنم برادرم بخره 

منم گفتم ما چند روزه مریضیم منو تنها فرزندت انگار نه انگار حالا که خودت مریضی ببین چجوری دست وپا میزنی زنگ بزنی برادرت خودت میدونی میخاهی مادرت بگه یعنی مابه تو نمیرسیم یا اونم بیاد و بگه از اینا کرونا گرفتم

2706