2737
2734

مثلاً به همون آدمی که همیشه فکر میکردین رسیدین؟؟

یه آدم خاص توی خانواده و فامیل رو میگم 

یا اون شغل مورد علاقه‌ای که تصور می‌کردین ...؟؟ 

تعریف کنین 

بلکه امیدوار شدم :)

سرشکِ گوشه گیران را چو دریابند، دُر یابند🩷🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی نو زندگیم سختی کشیدم .خیلی کار و تلاش کردم با کسیکه دوست داشتم ازدواج کردم اما بخاطر ندونم کاری و جهالت و حسادت دیگران زندگیم دگرگون شد و نتونستم ثمره تلاشمو ببینم

یارب نظر تو برنگردد , برگشتن روزگار سهل است

بله،،به هرچی خواستم رسیدم بجز یه مورد :)

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤
2738

من شوهرم 7سال میومدخاستگاریم چندتاازدخترای فامیل هم دوستش داشتن امامن ازش متنفربودم اخراش منم عاشقش شدم بابام مخالفت میکرد وسخت بهم رسیدیم ولی همیشه باخودم میگفتم اگه بخام ازدواج کنم باکسی ازدواج میکنم این خصوصیاتوداشته باشه شوهرم دقیقاهمون خصوصیاتوداره وخیلی بهترازتصورم حتا

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
بله،،به هرچی خواستم رسیدم بجز یه مورد :)

تصور میکردی؟؟

بهش فکر میکردی؟؟ 

ممکنه یه نفر با فکر کردن به کسی اونم سالها بتونه اون آدم رو جذب کنه بنظرت ؟؟

من شوهرم 7سال میومدخاستگاریم چندتاازدخترای فامیل هم دوستش داشتن امامن ازش متنفربودم اخراش منم عاشقش ...

چه خوب خوشبخت باشین 

2706