2726

اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه

راکوتان برای رفع جوش ایا جزو قرص های انتی بیوتیکه ؟

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊

اینو نمیدونم ولی میدونم بشدت قرص حساسیه و عوارض خیلی بالایی داره بدون ازمایش و تجویز اصلا مصرف نکن

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینو نمیدونم ولی میدونم بشدت قرص حساسیه و عوارض خیلی بالایی داره بدون ازمایش و تجویز اصلا مصرف نکن

اره میدونم ازمایش کبد و خون دادم مشکلی ندارم با مصرفش

نه 

دوز بالایی از ویتامین آ هست و جز آنتی بیوتیک ها نیست

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
در مورد روآکوتان فقط بگم که با اینکه تحت نظر پزشک خوردم و بهترین مارک رو استفاده کردم عوارض وحشتناکی ...

چه عوارضی براتون داشته؟

برو دکتر بهت بگه 

دکتر تجویز کرده ولی مسخواستم بددنم انتی بیوتیک هست یا ته چون من انتی بیوتیک مصرف میکنم عفونت میگیرم

دکتر تجویز کرده ولی مسخواستم بددنم انتی بیوتیک هست یا ته چون من انتی بیوتیک مصرف میکنم عفونت میگیرم

اها گفت نیست مثل اینکه

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃