2733
2734
عنوان

خیلی دارم اذیت میشم

515 بازدید | 24 پست

دوماهه کات کردم اما هروقت یادش میوفتم بغضم میترکه کنارش حالم خوب نبود اما نبودنشم داره اذیتم میکنه نمیدونم چطوری فراموشش کنم😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درک میکنم یه حسی بین خواستن و نخواستنه 

یه حس بین دوست داشتن و تنفره 

ن میتونی تحملش کنی ن میتونی دور باشی ازش:)

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/
2728

کافه سلامت روان🍃

🌸ارائه مشاوره و راهکار در زمینه های مختلف 🔺((افسرگی ، شکست عاطفی ، خیانت شریک زندگی ، مشکلات زوجین ، مهارت فرزندپروری ، سیاست همسرداری ، رفتار با خانواده ی همسر ، سیاست های دوران نامزدی و......))🔺

کلاسهای خصوصی و مجازی در زمینه های مختلف

مشاوره و کلاسهای آنلاین با جلسات نامحدود هستند تا زمانی که شما علاقه مند به ادامه ی آموزش ها باشید ،  پرسش و پاسخ بعد از اتمام آموزش در کلاسها به صورت آنلاین با مشاور فقط هزینه ی اولین جلسه گرفته خواهد شد ، ♦️کمترین هزینه ای که در تمام مشاوره ها وجود دارد .♦️

🍁هدف ما حال خوب شماست🍁

آدرس کانال تلگرامی ⬇️

@coffe_salamatravan

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎

من یک و نیم ماهه کات کردم دلم سنگ شده عصن دلم براش تنگ نمیشه چون خیانتشو با چشام دیدم از اون لحظه به بعد بدجوری از چشام افتاده پایین از نگاش حالم بهم میخوره 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2738

دوست عزیز میتونید با مشاورمون در زمینه ی شکست عاطفی مشاوره داشته باشید با کمترین هزینه ای که فکرشم نمیتونید بکنید با جلسات نامحدود تا زمانی که شما بخواید ادامه بدید 

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎
من یک و نیم ماهه کات کردم دلم سنگ شده عصن دلم براش تنگ نمیشه چون خیانتشو با چشام دیدم از اون لحظه به ...

خب اینم بهم خیانت کرد اما بخشیدمش اما خیلی گریه زاری میکنه التمس خانوادمو میکنه نمیدونم چیکار کنم دلم براش میسوزه

2706