2137
2106
عنوان

شده به آخر خط برسی

237 بازدید | 38 پست

به عقب نگاه کنی و ببینی هیچ کدوم از آدمهایی که دوسشون داشتی برات نموندن 

نه نای ادامه داشته باشی نه توان بازگشت

حس کنی زندگیت پوچ بوده انگار بود و نبودت واسه کسی مهم نباشه...

دلت بخواد نباشی نامرئی باشی نه کسی و ببینی نه کسی ببینتت

تا حالا برات اتفاق افتاده ؟

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔

اووووف تا دلت بخواد😏

ولی گذشت 😎

https://abzarek.ir/service-p/msg/157819🍃چت ناشناس...دعام کنید لطفاااا💓اگر حرفی تو تاپییکی زدم که ناراحتتون کرده،حتما بفرمایید تا عذر خواهی کنم❤و معشوقی زیباتر از خدایم ندیده ام...معشوقی  لایق پرستش...🍃ارزش مرد به عیرت و زن به حیای اوست

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
2165
بارها 

چیکار کردی؟

درست میشه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔
2183
اووووف تا دلت بخواد😏 ولی گذشت 😎

جنگیدی یا کنار اومدی

خیلی حس بدیه

حس میکنم هیچی از اون دختر خوشحال نمونده

خستم

جنگیدی یا کنار اومدی

هردو  یه جاهایی جنگیدم یه جاهایی کنار اومدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/157819🍃چت ناشناس...دعام کنید لطفاااا💓اگر حرفی تو تاپییکی زدم که ناراحتتون کرده،حتما بفرمایید تا عذر خواهی کنم❤و معشوقی زیباتر از خدایم ندیده ام...معشوقی  لایق پرستش...🍃ارزش مرد به عیرت و زن به حیای اوست
چیکار کردی؟ درست میشه

پذیرفتم که تنهام که به کسی متکی نباشم توقع نداشته باشم 

غصه خوردم اشک ریختم اما ادامه دادم 

من اینجا نظر شخصیمو بیان میکنم و به کسی هم چیزی رو تحمیل نمیکنم لطفا اگر مخالفین ریپلای نکنین و نظرتونو بهم تحمیل نکنین باتشکر 
2191