2733
2739

من فقط با جارو کشیدن و با پارچ آب میپاشم به شیشه تمیزش میکنم بعد دستمال میکشم میترسم همسایه های زیری  از خجالتم‌در بیان  😁شما چکار میکنید 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چون از ارتفاع میترسم اصلا سمت پنجره نمیرم

اتفاقا منم با جاروی دسته دار تمیز میکنم از اینا که باهاش ماشین کف میزنن

2738

عید به عید فکر کنم😐

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

یبار تو کلیپ دیدم یک تیکه ابر برداشت، شکل درزای پنجره برش داد بعد کشید کل خاکاشو گرفت. یچیزی تو این مایه ها امیدوارم بفهمی خیلی میخوام کمک کنم ولی مغزم یاری نمیده😂

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
برای ماهم آپارتمانیه به خاطر همین آب رو میریزم توی آب پاش با دستمال تمیز میکنم

نمیشه که به دلم نمیشینه باید حتما کف و آب بگیرم‌ 😔ولی طبقه های زیری چی گناه دارن

2706