2737
2734

خانواده ی من و حتی خود من بشدتت مخالفیم که

تو اوضاع این کرونا بازار جشن عقد بگیرم

بعد نامزدمم یه قرون نداره هاااا 

بابامم میگه دسوبالم خالیه

بعــــ ــ د خواهـــ  ــر شوهر

نفهمم پاشو کرده تویه کفش که اگه شده قرض کنید

من جشن عـقـد میخام انگاری اون عروسه😕.

ازش بدم میاد خیلی نفهمه ...

چبکارش کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐وااا بهش بگو تو سر پیازی یا ته پیاز تو و شوهرت باید تصمیم بگیرین 

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔

مادرشوهر منم سر عقد همینطور گیر داد الا و بلا جشن عقد باید بگیرید جشن رو همسرم گرفت شامم بابام داد کادوهارو هم مادرشوهرم جمع کرد برد گفت واسه من اوردن چون خودم قبلا کادو دادم😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

باادم_نفهم_بحث_نکنیم_#  

کار خودتونو بکنین خدای نکرده برین زیر بار قرض که چی !! اونی که حال دل خودتونو خوب می‌کنه انجام بدین وقتی روی حساب کتابم هست که دیگه اوکیه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
مادرشوهر منم سر عقد همینطور گیر داد الا و بلا جشن عقد باید بگیرید جشن رو همسرم گرفت شامم بابام داد ک ...

😐😐کادوهاتونو با خودش برددد؟؟؟؟ 

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔
😂😂😂😂😂😂

در اصل جشن مال اون بود من و شوهرم نقش سرگرم کننده و تهیه کننده رو داشتیم فقط😆😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706