2733
2734

۱۰ سال 

نه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درسته میگن از یه خانواده دوتا دختر نگیرین؟؟ خواهر منو همه موافق بودن برای برادرشوهرم ولی پدرش ...

من شوهر خاله هام برادرن نه اتفاقا باهم خوبن

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
2731

ما ده سال

الان در فاصله‌ی یک متری هم نشستیم داریم فیلم می‌بینیم 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من خودم خواهر شوهرم .دو تا عروس داریم یکی دو سال بزرگتر یکی نزدیک ۸ سال. به هم احترام میزاریم .خونه هم میریم . 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2738
حرفتون باهم میگیره؟؟ خوش میگزره باهم؟

من ازیکش ده سال ازیکی دوسال کوچکترم از ۴تاشون بزرگترم .روابط عالی محترمانه وصمیمانه محرم همدیگه .برادر شوهرام یکیش بزرگتره سه تاش همسناوسال با اختلاف یکی دوسال همه صمیمی باجاریا هم .

خوبه  باید خوش اخلاق باشن که بااینهمع اختلاف سنی بازم باهم راحتین

خون گرم هستن منم همین طور،ولی جاریم که از من بزرگ تره زیاد تو جمع نمیاد چون خودش خشکه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
خواهرشوهرم ۸سال ازم بزرگتره .درحدمتوسطیم هم صمیمی هستیم وهم نه .ولی تااون حدی صمیمی وخوب هستیم که به ...

پس باهم صمیمی هستین 

واسه من خواهرشوهرام یکم حرف بازن حس میکنم بزرگه که خیلیییی کوچیکه هم زیرزیرکی حرف بازه ،سره همین راحت نمیتونم باهاشون و هم که سنشون

بیچاره مامانت چقدر خواهر شوهرداره🥴🥴🥴🥴😒😒😒😒

خخخخخخخ همه ام میگن 

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
عزیزم درسته میگن از یه خانواده دوتا دختر نگیرین؟؟ خواهر منو همه موافق بودن برای برادرشوهرم ولی پدرش ...

نه پدرومادر منم همین عقیده روداشتن ولی برادرشوهرمو خواهرم همومیخاستن وباوجود مخالفتها ازدواج کردن مثل همه ی آدمها مشکل واسه هم هست ولی الهییییی شکر خیلی خوبه والان ۸ساله ازدواج کردن ویه پسرخوشگل ۸ماهه دارن منم ۱۳ ساله و۲تا پسر دارم خیلی عالییییه شدید قلبمون واسه هم میتپه ودلسوز همیم حتی رابطمون بیشتراز خواهرای دیگس ماچهارتاخواهریم خانواده شوهرمون هم دوسمون دارن ایناخرافاته عزیزدلم شوهرامون هم که باجناقن هوای همودارن ودرکل ازین کارراضی هستیم

2706