2726
عنوان

آخه که دلم داره میترکه ولی .....

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 44 پست
خب بهتر  راحت. منم چند وقته بعد از چندین سال یاد گرفتم  راحتم. بدرک هم میاد میخوره هم حرف ...

من از خدامه نیاد ولی جدیدا نمیزاره خونه خواهرام تنها برم اوناهم همش درحال غر زدنن چرا نمیای 

این قضیه بعضا نمیشه دیگه ی مدت تو  کاری ک گفتم عملی کن بعدش شوهرت خودش سرش به سنگ میخوره میبینه ...

الان نزدیکه یک ساله خونه خواهرم نیومده دیدمشون خونه بابام ولی خونه اشون نرفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیبرمش ولی تا کی به بابام داداشم خواهرم بگم کار داره نمیتونه بیاد جدیدا که میگه بگو من میگم نیاید

نه چرا دروغ میگی  هر کسی اخلاقی داره این اخلاق شوهرتو براشون تو ضیح بده جوری که ناراحت نشن بگو شوهرم  منزوی شده  اخلاقش. اینه دیگه چاره ندارم  ولی خودتم نسوزون با خانوادت خوش باش به خانواده اون محل نده 

نه چرا دروغ میگی  هر کسی اخلاقی داره این اخلاق شوهرتو براشون تو ضیح بده جوری که ناراحت نشن بگو ...

اولا میگفتم بهشون میگم تو نمیزاری برم یا بیان باز تو خجالت گیر میکرد ولی الن نه میگه برو بگو من نمیزارم بری 

2728
الان نزدیکه یک ساله خونه خواهرم نیومده دیدمشون خونه بابام ولی خونه اشون نرفتم

شوهر منم میخاست ازین ادا ها دربیاره اصلا زورش نکردم 

تولد برادرزادش نرفتم. علنا گفتم یک کفهذترازو خواهر من یکیش برادر تو  تا ابد. حالا هر جور که راحتی 

الان باحاریمداینا رفت امد ندارم. خونه خواهرمم تنهایی میریم خیلیم خوش میگذره

شوهر منم میخاست ازین ادا ها دربیاره اصلا زورش نکردم  تولد برادرزادش نرفتم. علنا گفتم یک کفهذتر ...

از این بدتر که خواهرم عمل کرد ملاقاتش نرفت منم مادرش دستش شکست دیدنش نرفتم براش مهم نیس 

اولا میگفتم بهشون میگم تو نمیزاری برم یا بیان باز تو خجالت گیر میکرد ولی الن نه میگه برو بگو من نمیز ...

عجب مردا واقعا چرا خاله زنگ شدن انگار هورموناشون قاطی کرده اح حال ادم بهم میخوره  فقط،بدرد این میخورن پولشو بگیری پرت کنی ی طرف خونه بمیرع

از این بدتر که خواهرم عمل کرد ملاقاتش نرفت منم مادرش دستش شکست دیدنش نرفتم براش مهم نیس 

خخ  اخرسر یک روزی میرسه نیازمند تو میشه  میاد منت کشی صب کن تا اون روز بساز دیگه چاره چیه اگر بقیه چیزاش خوبه بگو بدرک 

خخ  اخرسر یک روزی میرسه نیازمند تو میشه  میاد منت کشی صب کن تا اون روز بساز دیگه چا ...

جالب اینجاست همیشه دست پیش ومیگیره پس نیوفته مگه نمیگن لا مصبا سن بیاد سرشون بهتر میشن فک کنم برای من داره برعکس میشه

شوهرمنم گاهی میگه نخاستی نیا ولی ی روزی میرسه که میبینه نه نباشم زشت میشه. مجبور میشه مقابل خ ...

دلت خوشه لامصب فک کنم آپشن این کار زشته اصلا روش نصب نشده

جالب اینجاست همیشه دست پیش ومیگیره پس نیوفته مگه نمیگن لا مصبا سن بیاد سرشون بهتر میشن فک کنم برای م ...

چند سالشه. بعضا بداخلاقتر هم میشن خب  لجبازتر میشن نقطه ضعف میگیرن هرچند زنشونو دوست دارن  انگار عقده ای،شدن

دلت خوشه لامصب فک کنم آپشن این کار زشته اصلا روش نصب نشده

مثلا  عروسی پسرخالش نری  زشت نمیگه یا عید دیدنی مادرش نری. یا خواهرش زایمان کنه نری اینارو مهم نیس براش که نری خانوادش  ازش نمیپرسن؟

2706