2410
2553
عنوان

یه اتفاق عجیب

423 بازدید | 13 پست

سلام،من دیشب بطوراتفاقی یکی ازپستای خودمو که مربوط به چهارسال پیش بوددیدم،بعددیدم که کنارش سه تانقطه هست اونو زدم حذفش کردم....بعدخواستم تعدادزیادی ازپستامو پاک کنم ولی دیگه نشد سه نقطه رونداشتن یعنی چطورشده؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برای این بوده اون اون ساعتی ک اون پستو نوشتی ، همون ساعتد بوده ک اون س نقطه برای فعال شدهه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
جل الخاالق خب ساعت پستت همون ساعتی بوده ک پستش کردی مفهمی چی میگم؟

خب خداروشکر فهمیدم نمیدونستم 🤣حالا برم ببینم چندتادیگه هم ازاون پستای چرتمو پیداکنم ساعت بزارم 

2714
هر زمانی که پست گذاشته باشی مثلا ساعت ۱۱و ۳۶ دقیقه  ساعتای ۱۲ و ۳۶،  ۱۳ و ۳۶ و.. اون پس ...

مثلا من این‌پیاممو اگه بخوام پاک کنم ساعت ۱۲ و ۵۶ دقیقه بیام سایت میتونم پاکش کنم چون سه نقطش باز میشه

خب خداروشکر فهمیدم نمیدونستم 🤣حالا برم ببینم چندتادیگه هم ازاون پستای چرتمو پیداکنم ساعت بزارم  ...

چرت😂😂😂⁦❤️⁩

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره