2726

من همه جام تیر میکشه الانم سمت چپم تیر میکشه گاهی واژن گاهی دور ناف گاهی کشاله ران به خصوص وقتی کار میکنم دکترم بهم شیاف داده ولی نمیدونم طبیعی هست یا نه هفته نه رو تازه تموم کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم طول سرویکسم کمه سرکلاژم گاهی وقتا اینجوری میشم...تو طولش چقده؟هفته چندی

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...
2728
من همه جام تیر میکشه الانم سمت چپم تیر میکشه گاهی واژن گاهی دور ناف گاهی کشاله ران به خصوص وقتی کار ...

آره منم اونجوری بودم من التنم اونجوری ام ولی کم شده من هفته ۲۳ هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...

وای وحشتناکه من حتی اون زمان دکترم نرفتم وقتی 6 یا7 ماهم اینا بود مخصوصا صبحا ک اصلا نمیتونستم تکون بخورم وقتی از خواب پامیشدم وحشتناک بود

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
ماه های اول نداشتین؟

ن ماه های اخرم بود البته دقیق یادم نیس مال 3 و نیم سال پیش بود ولی دردش واقعا وحشتناک بود وقتی صبح از خواب پامیشدم درد داشت جوری بود اصلا نمیتونستم غلط بخورم تو جام

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
من هفته ۱۱ طولش ۳۰بود

منم همینجوری بودم هفته ۱۱ ۳۰بود هفته۱۸ ۲۳ شد که سرکلاژ شدم الانم هفته ۲۳ام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس نگران کننده نیست؟ همش میگم نکنه اتفاقی واسه بچه بیفته مردم از استرس

نمیدونم والا گفتم که من سرکلاژ شدم شاید بخاطر عملم درد داشته باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40