2726
عنوان

عجب😏

225 بازدید | 21 پست

نی نی سایت

یکی تاپیک میزنه:زنداداشم بهم فحش داد جلوی همه  بهم تهمت زد ابرومو برد 

کاربرا:بروو ببین چیکار کردی که اینکارو کرده😏

حقته میمون😉

الحق که خواهر شوهری😏

فضولی نکن فضول خان😡

حتما یه اتیشی به دلش زدی حسود پلاستیکی😠😠

صد در صد مقصر خودتی عفریته😡😡

خدا جای حق نشستههههههه😌😌

یه تاپیک دیگ:خواهر شوهرم بهم گفت خر

خر خودشه و ننه بی شعورش😡

بزن از وسط نصفش کن😠

تف کن تو غذاش😎

خدا نسل این این خواهر شوهرا رو از زمین برداره😓😓

توام بش بگو گور خر🦓

زنیکه پرووو😡😡😡

تو هیچی بش نگفتی؟؟؟بشورش پهنش کن رو بند این عجوزه رو😤😤😡

این همه تفاوت چرااااااا اخهههه؟؟؟🤔🤔😂😂😂

🤷🏻‍♀️😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون یه باور غلط تو ذهنمونه که خواهر شوهر مادر شوهر دیو ۷ سرند

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2728

این هیچی من فقط این تو مخمه طرف شوهرش عین چی باهاش رفتار میکنه تاپیک‌میزنه یه عده داناا یچیز شنیدن هی تکرار میکنن.

(  برو باهاش حرف بزن)

یعنیاا یکی اینو میگه میخوام سر خودمو بزارم لای در هی درد ببندم و باز کنم

بعد به طرفم میگی خب جدا شو میریزن سرت نهههههههه چراا اینجوری بهشش میگیی برو با شغال آقاا حرف بزنن🔫😑

2706