2726
عنوان

مهریه عندالاستطاعه

491 بازدید | 43 پست

سلام دوستان کیا مهریشون عندالاستطاعه هستش مهریه منو خانواده شوهرم خراب کردن و دست کاری کردن تو دفتر و من واگذارشون کردم بخدا ک تاوانش پس بدن ولی ب کوری چشمشون شوهرم خونشو بنامم زد میخوام بدونم کسی اینجوری بوده و این مهریه داستانش چیه

اگه داشته باشه میده نداشنه باشه نمیده😊😊😊😊

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه خواستگار داشتم میخواست  مهریه رو عندالاستطاعه کنه.ظاهرش خیلی ساده بود ولی آتیش زیر خاکستر بود خیلی چیزا بلد بود.

من قبول نکردم 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2728
خیر نبینن

حالا خیلیم فرق نداره با این اوضاع اگرم عندالمطالبه بود نهایت هر چند ماه نیم سکه 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

یعنی شوهرش اگه داشت بهش مبده نداشت که هیچی ولی عندالمطالبه یعنی هرجور شده باید بده حتی قسطی... بازم ایول بخ شوهرت 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706