1874
2106
عنوان

مهریه عندالاستطاعه

343 بازدید | 43 پست

سلام دوستان کیا مهریشون عندالاستطاعه هستش مهریه منو خانواده شوهرم خراب کردن و دست کاری کردن تو دفتر و من واگذارشون کردم بخدا ک تاوانش پس بدن ولی ب کوری چشمشون شوهرم خونشو بنامم زد میخوام بدونم کسی اینجوری بوده و این مهریه داستانش چیه

منم یه خواستگار داشتم میخواست  مهریه رو عندالاستطاعه کنه.ظاهرش خیلی ساده بود ولی آتیش زیر خاکستر بود خیلی چیزا بلد بود.

من قبول نکردم 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.خدایا شکرت ک دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج/هر روز به نیت حاجتروایی تمام نی نی سایتی ها سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به تمام شهدا و نرجس خاتون مادر امام زمان عج/من یه دختری هستم ک عاشققققق خانه داری و آشپزیم🤗🥰و تجربه کردن انواع هنرها رو دوست دارم🤗🥰/تو نی نی سایت دوستای خوبی دارم ک برام مثل خواهرن و دوستشون دارم. 👇👇👇@مامان_بچه_هام/@مامان،مهدیار/@اعتصامی/@hhan54/@ghasedak1314/ عطرنرجس۱۴۰۰/عروس_خانومااااا/hhana54/پاییزه۰۰/_mobtala_/آشفته_شیفته/حنای_من/سامیه_هستم/آرام۰۰۰/منتظرظهورررر/۰۰eli00/s123sa/ narges_18/الب/ببعی۷۸/فرزندروستا/الماس۱۴۰۰/jvfhgc/درمسیرخدا//Zahragoliiii/بهارربانی/ماهیکس/Sima00/هی_بیخیال/مامانمحمدحسین۹۸۹۸/یاشهیدکربلاادرکنی/نفس_آقام/شهید_گمنام/دخترناراحت

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
خیر نبینن

حالا خیلیم فرق نداره با این اوضاع اگرم عندالمطالبه بود نهایت هر چند ماه نیم سکه 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! زندگی یعنی همین..ـ
اره خانواده شوهر منم خیلی ذات خرابن خیلیی 

واگذار کن بخدا.

هرکی نیرنگ کنه جایی پس میده

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.خدایا شکرت ک دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج/هر روز به نیت حاجتروایی تمام نی نی سایتی ها سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به تمام شهدا و نرجس خاتون مادر امام زمان عج/من یه دختری هستم ک عاشققققق خانه داری و آشپزیم🤗🥰و تجربه کردن انواع هنرها رو دوست دارم🤗🥰/تو نی نی سایت دوستای خوبی دارم ک برام مثل خواهرن و دوستشون دارم. 👇👇👇@مامان_بچه_هام/@مامان،مهدیار/@اعتصامی/@hhan54/@ghasedak1314/ عطرنرجس۱۴۰۰/عروس_خانومااااا/hhana54/پاییزه۰۰/_mobtala_/آشفته_شیفته/حنای_من/سامیه_هستم/آرام۰۰۰/منتظرظهورررر/۰۰eli00/s123sa/ narges_18/الب/ببعی۷۸/فرزندروستا/الماس۱۴۰۰/jvfhgc/درمسیرخدا//Zahragoliiii/بهارربانی/ماهیکس/Sima00/هی_بیخیال/مامانمحمدحسین۹۸۹۸/یاشهیدکربلاادرکنی/نفس_آقام/شهید_گمنام/دخترناراحت
2050

یعنی شوهرش اگه داشت بهش مبده نداشت که هیچی ولی عندالمطالبه یعنی هرجور شده باید بده حتی قسطی... بازم ایول بخ شوهرت 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2051