2737
2734
عنوان

از وقتی باردار شدم شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 35 پست
به چه لحنی گفته سرد گفته عصبانی با لبخند 

با حالت مسخره بهم گفت ک رفته رفته داری زشت میشی شبیه یزید میشی رفته رفته 😐😐😐

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا بیشرف خیانت کرده چند بار با زن های هر.. 

ای وای خدا 

رایگان سرکتاب ودعا وباطل کردن طلسمات نحس و نفرین بدون هزینه انجام میگیرد.     💙💚👇👇👇📒📓📔📕📖📗📘📙📃📜📄ما معتقدیم یه دعانویس خوب که تضمین میده بعداز ارسال دعا  درب منزل و نتیجه گیری مخاطب با رضایت طرفین مبلغ توافقی به نیازمندی پرداخت شود✍✍✍✍                                                                            آیا رفتارمان به دیگران می‌آموزد که اینگونه با من رفتار کنید؟

که بخودش بیاد یا چند روز بزار برو یعنی چی شهر هرت نیست اون به مرد زن دار با یه بچس 

🙃من دخترم 🙂مَن از نَســــل لِـــــیلی اممَن از جِنـــس شــــیرینَم    غرورم زندگیه منه  تونخ ما نباش جر میخوری  ʕ´•ᴥ•`ʔ  
2728

گلم تو زشت نیستی خودش گفته که دل سردت کنه 

🙃من دخترم 🙂مَن از نَســــل لِـــــیلی اممَن از جِنـــس شــــیرینَم    غرورم زندگیه منه  تونخ ما نباش جر میخوری  ʕ´•ᴥ•`ʔ  

بی ادب اخه مثلا زنته با اخلاقات از خودت دورش میکنی به اینا فک نمیکنه!!! 

اره بابا بیشرف خیانت کرده چند بار با زن های هر.. 

ببخشید ولی اگه اینجور آدمی چرا حامله شدی؟

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

الان اساتید همه چیزدون ۱۵ساله چنان راهنماییت میکنن که اززندگیت دلسردبشی

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
2738

میخاستی بگی از دلخوشی های که دارم توقع داری چجور بشم هر لحظه نیش زدن و بی محبتی برای ما تباهی هس مردک نفهم 

رایگان سرکتاب ودعا وباطل کردن طلسمات نحس و نفرین بدون هزینه انجام میگیرد.     💙💚👇👇👇📒📓📔📕📖📗📘📙📃📜📄ما معتقدیم یه دعانویس خوب که تضمین میده بعداز ارسال دعا  درب منزل و نتیجه گیری مخاطب با رضایت طرفین مبلغ توافقی به نیازمندی پرداخت شود✍✍✍✍                                                                            آیا رفتارمان به دیگران می‌آموزد که اینگونه با من رفتار کنید؟

[QUOTE=200581687]ببخشید ولی اگه اینجور آدمی چرا حامله شدی؟[/QUOTEچند وقته حامله ای  که رفتاراش سرد شده 

[QUOTE=200581687]ببخشید ولی اگه اینجور آدمی چرا حامله شدی؟[/QUOTEچند وقته حامله ای 

فکرکنم اشتباه ریپ زدی عزیزم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706