2703
2553
عنوان

از وقتی باردار شدم شوهرم

1118 بازدید | 35 پست

دیگه سمتم نمیاد اصلا 😐 حتی ب شوخی رفتم سمتش منو پس زد بهم میگه خستم همش کلا بهم اهمیت نمیده حتی بهم گفت ک داری زشت میشی رفته رفته قلبم شکست واقعا ولی من اصلا زشت نشدم حتی حس میکنم خوشگل تر هم شدم یعنی بعد این ک بچه بیاد چی میشه جاشو هم داره از من جدا میکنه کم کم یعنی چی آخه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط میدونم زن که باردار میشه و هورمون هاش تغییر میکنه مرد هم هورمون هاش با زن تغییر میکنه 🤷‍♀️

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
2720

گلم زود تر اقدام کن ممکنه به ضرر خودتو بچت تموم سه

🙃من دخترم 🙂مَن از نَســــل لِـــــیلی اممَن از جِنـــس شــــیرینَم    غرورم زندگیه منه  تونخ ما نباش جر میخوری  ʕ´•ᴥ•`ʔ  

دوست عزیز شما میتونید در کلاس خصوصی و آنلاین مهارت زناشویی شرکت کنید که توسط مشاور آموزش خواهید دید و سوالاتتون آنلاین پاسخ داده میشن، تعداد جلسات نامحدود تا زمانی که شما بخواید ادامه دارن و فقط هزینه ی جلسه اول گرفته میشه ، کمترین هزینه و بهترین آموزش ، در خدمتم 

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎

از خودش بپرس عزیزم

بگو دلیل این رفتارات نمیفهمم تا توضیح بده یا دست از این رفتارات بردار

من هر تغییری تو بدنم اتفاق افتاده برای بچه ای که وجودش از من و توعه!!!

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2714
مگه خودش بچه نمیخواست؟ 

چرا اون میخواست اگه این بچه نبود ازش جدا میشدم بابا با این بچه دست و بالم و بست فک کرده چیه حالا منو پس میزنه بیشرف 

از خودش بپرس عزیزم بگو دلیل این رفتارات نمیفهمم تا توضیح بده یا دست از این رفتارات بردار من هر تغی ...

نه بابا چی بگم بهش پرو میشه فک میکنه چه خبره بی تربیت بهم گفت داری زشت میشی 

دوروغ بگه یا کاری بکنه که قدت بیاد 

🙃من دخترم 🙂مَن از نَســــل لِـــــیلی اممَن از جِنـــس شــــیرینَم    غرورم زندگیه منه  تونخ ما نباش جر میخوری  ʕ´•ᴥ•`ʔ  
نه بابا چی بگم بهش پرو میشه فک میکنه چه خبره بی تربیت بهم گفت داری زشت میشی 

به چه لحنی گفته سرد گفته عصبانی با لبخند 

2706