2726
عنوان

چقدر زندگی زنای قدیمی تلخ بوده

232 بازدید | 13 پست

و چرا هیچکس فرستاده نشد برای رسالت ازاد کردنشون از اونهمه ظلم

پای حرفای یه مادربزرگ ۹۰ساله بودم ادم اشکش درمیاد

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگفت یکی از مردایی که مشکل آلت داشته شب زفاف انگ باکره نبودن ب عروس زده که ابروی خودشون نره که مشکل دارن 

مردمو خانواده دختره انقدر زدنش ک مرده بعد از ۳۰ سال گندش دراومده

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍
میگفت یکی از مردایی که مشکل آلت داشته شب زفاف انگ باکره نبودن ب عروس زده که ابروی خودشون نره که مشکل ...

خدا ازشون نگذره

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
خودشون خواستن تو اون فلاکت بمونن  برا نجات از اون وضع فقط کافی بود خانوما علیه هم نباشن

چی چی وخودشون خواستن توفک کردی مثلا وضع خونه پدرشون خوب بود یا نه مثل الان اکثرخانواده ها روشن فکر بودن حمایت میکردن نه بخدا مخصوصا توروستاها وشهرستان ها اصلا اینجوری نبود اکثرا زور بود حق انتخاب نداشتن

یا تعریف میکرد که زندگی با خانوادع پسر مشترک بوده و باید کلفت تمام عیار مادرشوهر میبودن

یا مردایی که زن دوم میگرفتن چون زنشون پسر نمیاورده و بعدم کلفت عروس جدیده میشدن و درحد بخور نمیر پسموندا میخوردن

یا حتی خان هایی که ظالمانه دختر و زنارو میدزدیدن و توان مقابلشو رعیت باهاشون نداشته

همین مامان بزرگ میگفت من گندم درو میکردم پسته باغ جمع میکردم گاو غدا میدادم برادرهام تو سایه استراحت نیکردن اما ارث بهم ندادن با اینکه هرچی پدرم خرید از زحمتای دختراش بود

چی چی وخودشون خواستن توفک کردی مثلا وضع خونه پدرشون خوب بود یا نه مثل الان اکثرخانواده ها روشن فکر ب ...

زور از سمت مادرشون که خودش زن بود بهشون وارد میشد 

زور از سمت مادرشوهر که خودش زن بود وارد میشد 

مادرای اون زمان خانه دار بودن وظبفشون این بود که بچه هارو درست تربیت کنن 

نه اینکه برا پسراشون ارزش قائل بشن و دختراشونو له کنن