2726
عنوان

حس بی ارزشی که خانوادم بهم منتقل می کنن باعث مشکل تو زندگیم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 23 پست
والا من جدا هم بشم بازم میگن ابرومون میرع باید ور دلمون بیای

خب من کلا شخصیت مستقلی دارم مجرد هم بودم امین بودم اجازه نمیدادم کسی برام تصمیم بگیره حریفمم نمیشدن کلا زیر بار حرف زور نمیرم ولی شما اونقدر محکم و قوی نیستید از پس خودتون بربیاین و نیاز به زمان دارید 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من کلا شخصیت مستقلی دارم مجرد هم بودم امین بودم اجازه نمیدادم کسی برام تصمیم بگیره حریفمم نمیشدن ...

مستقلم کسی نمی تونه بهم زور بگه ولی از لایع های درونی شخصیت شکسته ام و حس پوچی دارم هر چند از بیرون با اعتماد به نفس و موفق به نظر بیام

2728
برو روانشناس کتابای افزایش اعتماد بنفس بخون فیلماشونو نگا کن بزار اعتماد بنفشت برگرده.

حالا خوندم اینم روانشناسم دارم اون موقع که بینی مو عمل کرده بودم خانوادم همش به فکرم بودن یا مریض شدنی 

من هیچ مشکلی ندارم جز دریافت حس ارزش 

پدرم پیش بقیه پز منو میده ولی به خودم که میرسه نه انگار حسودیش میشه که بدونم بهم افتخار میکنه

حالا خوندم اینم روانشناسم دارم اون موقع که بینی مو عمل کرده بودم خانوادم همش به فکرم بودن یا مریض شد ...

نه عزیزم احتمالا میخواد بیشتر تلاش کنی قبول دارم اشتباهه ولی خوب اینم روش ایشونه.

نه عزیزم احتمالا میخواد بیشتر تلاش کنی قبول دارم اشتباهه ولی خوب اینم روش ایشونه.

نه ارزش دختر رو تو شوهرش میدونه دخترای مجرد از نظرش خیلی بی ارزشن تو دختر عموهام دیدم طرف تا ازدواح کرده از نظرش خیلی ارزشمنده بچه بیارع که دیگه هیچی 

نه ارزش دختر رو تو شوهرش میدونه دخترای مجرد از نظرش خیلی بی ارزشن تو دختر عموهام دیدم طرف تا ازدواح ...

عزیزم عقاید پدرتون برا چهل سال پیشه شما قرار نیس طبق عقیده ایشون رفتار کنین‌‌ منعطف باشین قبول کنین این عقاید برا پدره شماست و نباید باهاش بجنگی چون بابات عقایدش در مورد دختر برای چهل پنجاه سال پیشه. همین خواهر گلم منعطف باش حرص نخور