2733
2734
عنوان

استوریه من واسه همسرم واکنش زنداداشم...شات

| مشاهده متن کامل بحث + 106717 بازدید | 271 پست
ازاین به بعد کلیپای عاشقونه میزارم گاهی...

نکن عزیزم چرا خودت و میخوای جلوی چشم حسود بندازی 

زندگیت و بکن 

اونم اگر تیکه ای چیزی انداخت نه جواب بده نه سین کن 

خدا ذات همه رو میبینه و هیچی ازش پنهون نیست

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
مگه هر کی ازدواج دومش باید خشک وجدی برخورد کنه چقدر کوته فکر🤐😒

اینجا رو بخون ببین در مورد کسی که دوباره عروسی میگیره چی میگن!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1388178/مسخره-ترین-عروسی-ا-کہ-رفتین?postId=44674457

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این نه تنها حسوده بلکه یه حسود کودنه که حسودیشو علنی نشون میده🤣

نه بلاکش کن نه دعوا کن همینجوری خونسرد جوابشو بده هی هم استوری بذار از خودت و شوهرت (بقیه رو هاید کن که نگن این چرا هی استوری میذاره ندید بدیده... فقط اینو نگه دار ببینه بیشتر بچزه🤣) 

2731
خیلی گریه کردم هیچکس رو هم نیاورد جاهازمو ببینن.ولی قبلش دخترشم بار دوم بود براش پاتختی و جهاز برون ...

اصلااهمیت نده همین زنداداش من انقدرتیکه انداخت بهم

یکیش همین یکیش اینکه گف چراانقدر بهش میرسی نکنه میترسی طلاقت بده بعدم گف شوخی کردما وخندید اگه بخوای به حرف اینا اهمیت بدی پیرمیشی مهم خوشبختیه تووهمسرته بارفتارخوبت مادرشوهرتو شرمنده کن اگه ام نشدمهم نیس بزار با ذات پلید خودش تنهاباشه

2738

اسی من جای تو بام همش از این مناسبتها استوری مذاشتم ک بترکه حسود بدبختو

ولی در کنارش همش دعا و نماز اینا بخون‌ک چشمت نزنه

ولی اصلا بلاک نکن بذار ببینه و حسودی کنه

و عذاب بکشه

اصلااهمیت نده همین زنداداش من انقدرتیکه انداخت بهم یکیش همین یکیش اینکه گف چراانقدر بهش میرسی نکنه ...

من زنداداشمم فامیل بود میدونست چرا طلاق گرفتم ولی رفته بود همه جا جار زده بود که طلاقش دادن خیلی زنداداشم بیشعوره.ولی منم هیچی نگفتم فقط بخاطر داداشم بعد دوسال داداشم از کاراش به تنگ اومد به منو خواهرم گفت بلاکش کنید تا راحت باشین ازش

بوی سوختگی عروستون میاد😷🤕

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2706