2703
2553

دوستان امروز تولد همسرم بود اولین سالیه که باهمیم...بعدمن عصریه استوری براش گذاشتم عکس خودمون بودکه تارش کرده بودم بااین شعر(حدامهربونی کرد توروسپرددست خودم دستتوگرفتم وفهمیدم عاشقت شدم تولدت مبارک انرژی مثبت زندگیه من)توپیج پیویم که فقط ۳۰نفر فک وفامیلو فالودارم ازصبح کلی آدم واسه همسرم استوری گذاشته بودن که تگشون کرده بود وتشکر...منو نه راستش یکم ناراحت بودم تدارک دیده بودم ولی نمیومد زنگ زدم گف یساعت بعدمیاد خلاصه اومد رف حموم سریع شام ویه کوچولو کیک خوردیم گف مادربزرگش سکته کرده عصرمتاسفانه واینکه شوهرم خییییییلی مادربزرگشودوس داره وگف حالش بده ولی چون میدونس من امشب تدارک دیدم بخاطرم اومده وسریع رف....وقبل اومدنش به خونه استوریه منم گذاش توپیجش...زنداداشم قبل اینکه شوهرم واسه منوبزاره هیچی نمیگف بعددیده استوری تبریکمو توپیج شوهرم این پیاموداد

لطفااگه میخوایین توهین کنین نظرندین ممنون میشم

من خودم زیاداهل استوری نیستم ولی دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم واسه تبریک تولد

بذا

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

چه بیشعوره

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋
2706