2726
خیلی معطل بله من نبود. از اول یه جوری برخورد میکرد انگار ده ساله زنشم😊 آدم محترم و امن و مسئولیت پذ ...

خداروشکر.گوش شیطون کر.😍🧿🧿

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون خوشگلو مهربونه  ولی حس میکنم فقط بخاطر پول باهامه😞😞چون خودش خیلی وضع خوبی نداشتن البته ...

پس خداروشکر پولدار نیستیم😄😅

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
از عنوانت یه لحظه فکر کردم اون کاربری هستی که تاپیک زده بود چرا بچه میارید 

نه.من درباره بچه مچه تاپیک نزدم تاحالا😁

اوفف دلم خونه 🥺😭 نمیدونم چطوری بفهمم واقعا اینطوره یا نه

خدایییی نکردهههه بابات باید وضعش مالیش ضعیف بشه،بعد ببینی نامزدت بازم باهات‌ میمونه یا نه. راه خوبی بود؟😁

بله

بهترین کارو کردی 

منم اول زندگیم خیلی عذاب کشیدم بعدش درستش کردم الان خداروشکر خییییلی تغییر کرده 

ولی گاهی خشونتش هست اونم خوبیش اینه من تاحالا برا عذرخواهی نرفتم همش اون ازم عذرخواهی میکنه 

بارها قبلا خواستم طلاق بگیرم دلم براش میسوخت میترسیدم بلایی سرخودش بیاره و میاورد شک نداشتم 

بمرور ک تغییر کردو خوب شد علاقم بهش بیشتر شد 

الان شوهرای دیگرو میبینم خداروشکر میکنم شوهرم اون خصلتارو نداره

مثل دست بزن 

مثل خیانت 

مثل زنو برده بدونه

شوهرم توکارای خونه بهم کمک میکنه تاحالا هم بدون من اصلا تفریح بادوستاش نمیره خداروشکر رفیق باز نیست

هرجا بره منو درجریان میذاره اب بخوره بهم میگه هرچی بخره بهم میگه خداروشکر خداروشکر 

خدایییی نکردهههه بابات باید وضعش مالیش ضعیف بشه،بعد ببینی نامزدت بازم باهات‌ میمونه یا نه. راه خوبی ...

😂😂😂

نه بابا گور باباش بره گمشه اصن 😂

نمیخام خونه بابام راحت ترم😂

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
بهترین کارو کردی  منم اول زندگیم خیلی عذاب کشیدم بعدش درستش کردم الان خداروشکر خییییلی تغییر ک ...

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

سر عقد،به شوهر😁

من عرضه رو تووجودش دیدم خیلی همسطح بودیم بلحاظ خانوادگی 

و معرفمون تضمینش کرد رفتیم تحقیقات گفتن تاحالا ازش چیزی ندیدیم ک دختر بیاره و اهل اینچیزا باشه و گفتن پسرخوبیه 

اما شناخت اخلاقی اصلااااا نداشتیم دلیل مشکلات زیادمونم همین بود بعدا خصوصیاتواخلاقامون بیشتر دستمون اومد باهم خوب شدیم

2706