2737
2734
عنوان

ادم بی شعور و باشعور در نی نی سایت+عکس کاربر باشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 40 پست
بیخیال بابا حرف مفت زیاد میزنن،منم دیشب گفتم رشته تاریخ یا باستان شناسی گفتن اینا رشته های الکین نار ...

حالا اینایی که انسانی مسخره میکنن همسون دکترن؟؟؟

اینارو ببری همون انسانی رو کنکور بدن نفر آخرم نمیشن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترنم عزیزم یک دنیا ازت ممنونم بابت انرژی خوبی که به من منتقل کردی .. از تو و همه ی دوستام که مهربانیشون رو تقدیم کردند .. 

دوست خوبم به اندازه ی تک تک ما آدمها دیدگاه وجود داره و به همون اندازه طرز بیان ..‌ دنیا مکان زیباتری خواهد شد اگر یادمون باشه هر چیزی که میگیم .. هر قدمی که بر میداریم تأثیری در این جهان به جای میزاره.. انسانهای بهتری خواهیم بود اگر این تأثیر مثبت و جهت بهبود ..آرامش و ارتقاء آدمیت باشه ♥️ 

برات برکت در زندگی و شادی و سلامتی آرزو میکنم 🙏🙏😘

این کاربر یکی از اصیل ترین ادمهای سایت هستند نظرات پخته و بدون سو گیری و ناشی از علم و تجربه و مطال ...

و اینگونه این که من قاصر بودن زبان رو درک کردم.. 

اوپرای دوست داشتنی من 🙏♥️ ممنونم از نگاه قشنگی که به من داری .. بدون شک این نگاه .. این درک ..نشأت گرفته از روح لطیف و بلند توست😘♥️🙏

2728

ترنم عزیزم یک دنیا ازت ممنونم بابت انرژی خوبی که به من منتقل کردی .. از تو و همه ی دوستام که مهربانیشون رو تقدیم کردند .. 

دوست خوبم به اندازه ی تک تک ما آدمها دیدگاه وجود داره و به همون اندازه طرز بیان ..‌ دنیا مکان زیباتری خواهد شد اگر یادمون باشه هر چیزی که میگیم .. هر قدمی که بر میداریم تأثیری در این جهان به جای میزاره.. انسانهای بهتری خواهیم بود اگر این تأثیر مثبت و جهت بهبود ..آرامش و ارتقاء آدمیت باشه ♥️ 

برات برکت در زندگی و شادی و سلامتی آرزو میکنم 🙏🙏😘

2738
ترنم عزیزم یک دنیا ازت ممنونم بابت انرژی خوبی که به من منتقل کردی .. از تو و همه ی دوستام که مهربانی ...

قربونت عزیزم 

کاش امثال شمای مهربون تو این دنیا خیلی زیاد بود

عه ادامه تاپیک شما تاپیک زدن چرا بچه میارید والا انگار خرج بچه های مارو اونا میدن هرچن ممکنه اشتباه باشه فرزنداوری یه سری افراد باز ما نمیتونیم کسیو بازخواست کنیم بنظرم افرادی که جو خونه متشنج دارن اختلافات با شوهرشون بچه هاشون اسیب میبینن تا اونایی که فقر دارن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب