2737
2734

دو ماه پیش با یکی جر و بحثم شد با این که حق با من بود ولی نتونستم جوابشو بدم جلوی دیگران هر چی خواست بهم گفت  از اون روز تا حالا هر وقت  بهش فکر و میکنم داغ میکنم اعصابم خرد میشه لاغر هم شدم راهکاری سراغ دارید یادم بره ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوریم به مرور اینقد بهش فکر مبکنی کمرنگ میشه و دیگه تو مخت نیست

اتفاقا برای من برعکسه به مرور پر رنگ تر میشه و بیشتر از خودم بدم میاد که نتونستم جوابشو بدم 

2731

دقیقا نوشتن بهتررررین راهکاره

نامه ای خطاب به اون شخص بنویس و تمام حرفای توذهنتو بگو

مهم نیست چندصفحه بشه

بنویسش و یکبار از روش بخون

بعد بندازش دور

اگر لازم شد چندبار این کارو تکرار کن طی چند روز

اتفاقا برای من برعکسه به مرور پر رنگ تر میشه و بیشتر از خودم بدم میاد که نتونستم جوابشو بدم 

میفهمم...

من اینقد هر روز جنگ اعصاب دارم حال جواب دادن به اطرافیانم ندارم

قبلا لج میکردم و جواب میدادم ولی الان واقعا حوصلم نمیکشه 

توام بیخیال به این فکر کن خیالات کاریو درست نمیکنه فقط اعصابتو داغون میکنه بی توجه باش

دایورت کن

شخصیت نداشته شو به رخ کشیده

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2738