2410
2553
عنوان

من پسرم را کشتم من قاتلم

| مشاهده متن کامل بحث + 7058 بازدید | 205 پست

خواهرمن بچه نداره شوهرش بدبودجداشدن،الان ده سال بیشتره مجرده،بعدطلاق خیلی سختی کشیدحرف مردم،خواستگارای سن بالا،به خدادلم آتیش میگیره،همش میگیم اگه بچه داشت چی ......

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
من هیچوقت دوس ندارم بگم رفتارش درست نیس بروطلاق بگیر، شریک نمیشم تو این کار، هر کی صلاح زندگیشو بهتر ...

میفهمم حرف های شما را درک میکنم دعا کن اکه شوهرم تغییر پذیره زندگیمون به خاطر پسرم درست بشه و کرنه جدا بشبم و در هر حالت برا خوشبختی پسرم دعا کن مرسی از اینکه تو تاپیکم بودی

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من برام پیش اومده  شوهرخودم نسبت به قبل تغییرکرده که میگم یه روزایی رومن تجربه کردم که اگ ...

دعا کن همسرم نشون بده میخواد تغییر کنه و شرط های منو بپذیره برا پسرم دعا کن دلم برا پسرم خونه

2720
خواهرمن بچه نداره شوهرش بدبودجداشدن،الان ده سال بیشتره مجرده،بعدطلاق خیلی سختی کشیدحرف مردم،خواستگار ...

من منتظر هیچ مردی دیکه نمیمونم خودم خوشبختیمو میسازم

😔😔

چقد دلم گرفت با تاپیکت

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
دعا کن همسرم نشون بده میخواد تغییر کنه و شرط های منو بپذیره برا پسرم دعا کن دلم برا پسرم خونه

من دلمروشنه همینجورکه خدا به مازناحس مادری داده به مرداحس پدری،به خدادلم روشنه، ایشالله که همه چی درست میشه،توروخداهرچی شد به من خبربده،به خداخیلی توی فکرمیرم،دعامیکنم عاقبت به خیربشی🙏🏼🥰🥰

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عزیز دلم اشکال نداره تبادل نظره هر کسی طبق تجربه خودش حرف میزنه من با نظزات شما موافقم ولی دوستان ه ...

ببین عزیز، بعضیا اززندگی دخترپسر متاهل خودشونم خبرندارن کی مقصره، دیدم که میگم، خلاصه هرکسی نظری میده  یکی طلاق دوست داره یکی دوس نداره زندگیا خراب شن هرکسی طبق دیدگاهش نظرمیده، نباید گف کسی نظرش اشتباهه کی درست ماکه شما وزندگیتون نمی‌شناسیم، اینجام محیطی نیس بخواین طبق اینجا تصمیم بگیرین، به مشاوره مراجعه کنید. 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2714
ببخشیذ برام دعا کن

حتما چشم

انشاالله مشکلت حل شه بزودی

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
من دلمروشنه همینجورکه خدا به مازناحس مادری داده به مرداحس پدری،به خدادلم روشنه، ایشالله که همه چی در ...

یه دنیا ممنونم ازت تگت میکنم و خبر بهت میدم

2706