2737
2734
عنوان

من پسرم را کشتم من قاتلم

7066 بازدید | 205 پست

من قاتلم من گنهکارم همون موقع که با شوهرم تو عقد بودیم به جای شناخت از هم فقط ذوق زذه بودم و اشتباهاتش را ندیدم  و نشناختمش و یا همون ماه اول ازدواجمون که اونقدر شوهرم را دوست داشتم و اعتماد داشتم که کفت بچه بیاریم کفتم چشم نذاشتم بشناسمش و بعذ یه طفل معصوم را به این دنیا بیارم اما الان بعد سه سال پسرم جیگر گوشمو چهار روزه از پیشم برده که منو زجر بده من قاتل روح پسرم هستم که پدرش را یه اذم روانی انتخاب کردم من احمقم که سه سال گذاشتم بچم تو میدون جنگ بزرگ بشع نه خونه  امن و پر از آرامش من یک مادر بد هستم چون اکه تو زندگی بمونم روح پسرم با دعواهای ما نابود میشه و اکه طلاق بگیرم برچسب فرزنذ طلاق رو پیشونی پسرم میمونم  من دارم دق میکنم تو رو به خدا قسم به خدا بگین فرگل تقاص بی فکری خودشو میده و داده جوونیم و عمرم رفت ولی تو رو بزرگیت قسم پسرم عاقبت به خیر بشه 

تو رو خدا دعا کنید پسرم را ببینم به زودی چهار زوزه پدر بی زحمش ازم جداش کرده

تو رو خدا برا حال دلم دعا کنید

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

مشاوره و حل مشکلات روحی و روان شما با کمترین هزینه و با تعداد جلسات بالا ، مشاوره با متفاوت ترین روش برای خوب شدن سلامت روان شما ، جلسات پایان ندارند تا حال شما کاملا خوب بشه ، هزینه ی جلسه ی اول فقط گرفته میشود مابقی جلسات رایگان هستن💠درخدمتم🍃

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه خواستی با کسی حرف بزنی خوشحال میشم کمکت کنم

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2738
2706