2726

من مدل c5 اش رو دارم خیلی راضیم، آخ نگفته تا حالا

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم راضیم‌ شکر خدا

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2728

مدل مکس که تلویزیون تبلیغ میکنه خوشگله وجادار

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
قیمت دوقلو شو کسی  میدونه بگه ممنون میشم

یکی ازدوستانم۲۷خریده،،مدل مکس رو

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
عزیزم چند وقته دارید؟؟؟راضی هستی هنوزم؟؟موتورش صدا نمیده؟؟کیفیت کشو هاش چجوره؟؟سرمایشش؟؟نگهداری مواد ...

سلام   ۱سال و نیمه دارم

موتورش صدا نداره

کشوهای فریزرش اگر خیلی پر بشه یکم با سختی باز میشن

سرمایش و نگهداری مواد غذاییش خوبه

فکر میکنم یخچالش حای کمی داره

سلام   ۱سال و نیمه دارم موتورش صدا نداره کشوهای فریزرش اگر خیلی پر بشه یکم با سختی باز میشن ...

اگه الان میخواستید بخرید باز همین مارکو انتخاب میکردید؟؟ بنظرتون چ مارکی خوبه تو مارکای ایرانی؟؟

اگه الان میخواستید بخرید باز همین مارکو انتخاب میکردید؟؟ بنظرتون چ مارکی خوبه تو مارکای ایرانی؟؟

یخچال های دیگه را نمیدونم چجورین ولی فکر کنم الان اکر میخاستم نمیخریدمش

شنیدم دوقلوی هیمالیا خیلی بزرگ  و جاداره....هوم بار هم هست

2706