2726
عنوان

ی قرص سراغ ندارید من بخورم راحت بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5516 بازدید | 64 پست
انقدر گنددد زدم ب این کنکورمو بش دروغ گفتمو حالا فهمیده که حالا میگه اصن دلخوشیم ک تو باشی نابود شد& ...

خب فرض کنیم همه چی خراب شده خب؟

چرا دنبال راه خودکشی بدون دردی؟چون بخشی از وجودت از درد و مرگ فرار میکنه و زندگی میخواد 

و اینکه همیشه راه جبران هست مگه نه؟

از رحمت خدا ناامید نشو..من میفهمم الان حالت خوب نیستا،اما حیفه زندگیتو تموم کنی..

مشاوره و حل مشکلات روحی و روان شما با کمترین هزینه و با تعداد جلسات بالا ، مشاوره با متفاوت ترین روش برای خوب شدن سلامت روان شما 💠درخدمتم🍃

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی منو میگیره با این قیافه و بی مصرفیم

مگه حتما باید یکی ببرتت تو بهترینی عزیزم خودت برای خودت کافیی،ارزش نداره انقد عذاب کشیدی تا اینجای این زندگی اومدی الان بخوای کنار بکشی 

می‌دونم به نظرت خیلی مسقرع میاد حرفام همه ی اینارو می‌دونم چون خودم چندین بار راهی که میخوای بری رو رفتم 🙂❤️

2728

عزیزم مامانت بعد از تو دیگه زندگی نمیکنه که این دنیا واسش جهنم میشه کنکور واقعا ارزش اینکارو نداره 

اینو منی دارم میگم که دقیقا تو شرایط روحی توام البته مشکل من فرق داره ولی شدیدا دلم میخواد بمیرم له شدم بخدا قلبم تیکه تیکه شده ولی کنکور اصلاااا ارزش نداره کلی ادم موفق داریم که حتی دانشگاهم نرفتن 

اونشو نمی‌دونم فقط میدونم پونزدع ثانیه طول می‌کشه ،، نمی‌دونم برای چی به اینکار رو آوردی  ولی ...

مثه اینه سم بخوری قشنگ دل و اندرونو میپاشونه

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
انقدر گنددد زدم ب این کنکورمو بش دروغ گفتمو حالا فهمیده که حالا میگه اصن دلخوشیم ک تو باشی نابود شد& ...

تو که میخای خودکشی کنی

میتونی به جاش بدون استرس زندگی کنی چون بدتر از مرگ نداریم که بهش راضی هستی

مادرت یه حرفی زده تو نباید این کار رو کنی

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care

مثلا ما که رشته مورد علاقمونم نخوندیم و وقت و پولمون رفت چی شد؟؟؟

چیزی که دوست داری رو انجام بده

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
مثه اینه سم بخوری قشنگ دل و اندرونو میپاشونه

استارت والا منم فقط تادیپلم خوندم الان ولی خیاطی کارمیکنم خداروشکر کمک خرج خانوادم. خیلی ازهم دوریام درس خوندن مدرک گرفتن الان دارن خاک میخورن. بیخیال هزار راه برای موفقیت هست

خب فرض کنیم همه چی خراب شده خب؟ چرا دنبال راه خودکشی بدون دردی؟چون بخشی از وجودت از درد و مرگ فرار ...

زندگی میخواستم😭😭 ولی کووو؟ 

از اولش جهنم بود 

کاش خدا خودش اجلمو میرسوند😭😭 کاش از زندگی مامانم مینداختم بیرون کاش مامانم ازدواج میکرد عمرشو پای من نمیزاشت ک الانم انقدر بگه همه دلخوشیم تویی و حالا هم دیگ نیستی 

خسته شدم 

چرا انقدر باید منت این چیزارو بشنوم 

سر اینک بابام نبود پیشمون مامانم فقط خرجمو داد

چرا ولم نمیکنه اصن من زندگی خودمو داره اون زندگی خودش 

چرا ب فکر خودش نیست 

مدام میگه تو ب ی جا برس تا من خوب باشم 

خوب برو ازدواج کن برو زندگی تشکیل بده 

چرا همه عمری ک تا الان رفته رو از من میخوای بگیری😭😭😭 

کاش میمردم بلکه میوفتاد ب فکر 

خسته شدم بس گفتن نه تو بچه شانس اورد نه تو شوهر 

این چه زندگی 

لعنت لعععععععععنت ب این دنیا و این زندگی 

خدایی ک انقد از صلاح حرف میزنه چجوری صلاح دونست من این دنیا بیام چرا سقط ندششممم

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

میشه خواهههش کنم بیاید تاپیک آخرم؟ به راهنمایی هاتون نیاز دارم شدید

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
2706