2703
2553
عنوان

شوهر فضول و دهن لق بیاین دارم سکته میکنم از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 105 پست
تازه جاشم برد جدا کرد،اون و مادرشم خیلی حرفا بارم کردن ساکت که نبودن دلت براشون بسوزه

اع اع

جاشو چرا جدا میکنه 

برو پیشش روتو اونوری کن بخاب

ب هیچ وجه جاتونو جدا نکنین

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اع اع جاشو چرا جدا میکنه  برو پیشش روتو اونوری کن بخاب ب هیچ وجه جاتونو جدا نکنین

من رفتم معذرت خواهی اون اهمیت نداد منم دیکه غرور خودمو خرد نمیکنم،لعنت به این زندگی میدونی بیشتر این عصبی شدنام به خاطر اینه که مستقل نیستیم چون طبقه بالای خونه پدرشوهرمیم و بخوام نخوام همه چیو میفهمن

2720
من رفتم معذرت خواهی اون اهمیت نداد منم دیکه غرور خودمو خرد نمیکنم،لعنت به این زندگی میدونی بیشتر این ...

پس ولش کن خودش برمیگرده

اره میفهمم انگاری حساس شدی ک تحت کنترلی همیشه

نمیشه مستقل شین؟ 

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
تازه جاشم برد جدا کرد،اون و مادرشم خیلی حرفا بارم کردن ساکت که نبودن دلت براشون بسوزه

من اصلا دلم برای اونا نسوخت 

از این که اینقدر اعصاب شما بهم ریخته ناراحتم موضوع مهمی نیست که تا طلاق فکر کنی 

من برای شما گفتم نه برای اونا 

اگر ناراحتت کردم معذرت می خوام 

الان با گربه رفتم شوهرمو بغل کردم احمق عوضی بهش میگم ببخشید مثل مرده هیچ عکس العملی نشون نمیده بیشعو ...

ای بابا 

ولش کن بزار اروم بشه 

دیگه حرفی نزن 

کاش اونم تاپیک میزد تو نی نی سایت بهش می گفتیم شمارو بیشتر درک کنه 😂

پس ولش کن خودش برمیگرده اره میفهمم انگاری حساس شدی ک تحت کنترلی همیشه نمیشه مستقل شین؟ 

الان شوهرم بهم گفت من هیچ وقت از اینجا نمیرم میخوای بمون میخوای برو منم قراره فردا بابام اینا بیان اینجا مشکلمو حل کنن من دلم میخواد مستقل بشم شوهرم میگه نمیشم

2714
من اصلا دلم برای اونا نسوخت  از این که اینقدر اعصاب شما بهم ریخته ناراحتم موضوع مهمی نیست که ت ...

ن عزیزم از دستت ناراحت نشدم خیلی اعصابم خرده،الان جاشو جدا کرد من رفتم بفلش کردم گفتم ببخشبد هیچ عکس العملی نشون نداد منم برگشتم تو اتاق اونم دوباره اومد لپمو کشید گفت ولش کن بیا اونجا رفتم باز سرسنگین بود باهام بهم گفت من هیچوقت از اینجا نمیرم میخوای بمون میخوای برو من همینجا جامه منم واقعا دلم میخواد مستقل بشم فردا قراره بابام اینا بیان خونمون ببینم چی میشه شوهرم میکه من مستقل نمیشم امشب مامانش میگفت ما اگه قبلا میخواستیم کمکتون کنیم مستقل بشین الان دیکع کمکتون نمیکنیم

الان شوهرم بهم گفت من هیچ وقت از اینجا نمیرم میخوای بمون میخوای برو منم قراره فردا بابام اینا بیان ا ...

ای بابا

شوهرت خیلی وابستس؟

معلومه تقصیر تو نمیخایی گردن بگیری ک تصادف کردی ! 

نمیخایی قبول کنی ی تصادف اتقاق افتاده !

از همع هم میخایی پنهون کنی 

شوهرت چیزی نگفته ک سوال کردی جواب داده 

اینک اومدی ب مادرت زنگ زدی اخر بچه بازیه 😕 

2706