2726
عنوان

خانما کدبانو ک استاد آشپزی هستید میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 27 پست
منونم کد بانو ک راهنماییم کردی  میشه بازم از ترفند های اشپزیتون بگید؟

قربونت برم 🙏♥️  

ترفند که نمیشه گفت .. من دوست دارم دارم همه چیز رو فریز کنم .. فصل لبو مقدار زیادی لبو و میپزم نگینی و رنده میکنم .. در خارج از فصل و در مهمانی ها ماست و لبو درست میکنم یا تو سالادم سرو میکنم ..مقداری رو هم خام نگینی میکنم و در آش رشته میریزم .. شلغم خرد شده همیشه دارم و در سوپ میریزم مواقع سرما خوردگی .. 

فکر میکنم ماشاالله خیلی کدبانو هستید  ای کاش همسایه بودیم بیشتر ازتون یاد میگرفتم

الهی قربونت برم من 🙏😘 

بیشتر خلاق هستم تا کدبانو .. ضمن اینکه شاغل هستم و سرعت در انجام امور برام خیلی مهمه .. ای کاش همسایه بودیم تا دوست خوش انرژی ای چون شما میداشتم♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی قربونت برم من 🙏😘  بیشتر خلاق هستم تا کدبانو .. ضمن اینکه شاغل هستم و سرعت در انجام امور ...

فدای شما 

یه کدبانو موفق خلاق هستید 

موفق باشید خانمای شاغل واقعا بیشتر از خانه دارا اذیت میشن 

ممنونم 

حیف ک افتخار اشنایی بیشتر رو نمیتونم داشتم باشه   

الهی قربونت برم من 🙏😘  بیشتر خلاق هستم تا کدبانو .. ضمن اینکه شاغل هستم و سرعت در انجام امور ...

ممنونم از ایده های خوبتون 

براتون آرزو موفقیت دارم 

من فقط پیاز سرخ شده و فلفل دلمه و عدس و نخود و لوبیا و سبزی فریز میکنم و گوشت چخکرده نپخته شده فریز میکنم و اون عدس هارو فقط موقع عدس پلو استفاده میکنم اصلا موقع عدسی پختن استفاده نمیکنم 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
فدای شما  یه کدبانو موفق خلاق هستید  موفق باشید خانمای شاغل واقعا بیشتر از خانه دارا اذی ...

عزیزدلمی نازنین 🙏

ممنونم بابت اینهمه انرژی خوب و مثبت♥️ 

برات بهترین هارو آرزو میکنم 😘🌼🌼🌼🙏