2737
2734

خانما چه غذاهایی نیمه آماده درست میکنید؟ 

مثلاً چه چیزایی فریز میکنید ؟ 

من می‌خوام لوبیا و عدس بپزم بزارم فریزر واسه وقتایی ک می‌خوام سریع غذا درست کنم 

اینجوری نیم ساعت میشه خوراک لوبیا و عدسی درست کرد .بادمجونم می‌خوام سرخ کنم ک زود خورشت بادمجون درست کنم یا کشک بادمجون یا خوراک 

دیگه چه چیزایی میتونم آماده کنم ؟

من مقدار زیادی گوشت چرخ کرده با پیاز و ادویه و رب سرخ میکنم و بسته بندی میکنم(لازانیا ،پیراشکی،سمبوسه،ماکارانی،واویشکا).. 

پیاز داغ سرخ شده هر بار ۵کیلو میگیرم .. سیر داغ هم آماده دارم .. سرعت درست کردن غذارو خیلی بالا می‌بره. 

لوبیا سبزبادمجان، کدو، بامیه،کرفس،سبزی قورمه سرخ شده دارم. 

عدس،لوبیا چیتی،نخود و لوبیا،لپه همه رو دو روز خیس میکنم (عدس و جو و گندم یک روز) .. بسته بندی و فریز میکنم .. هر زمان نیاز باشه سریع میپزم . 

ماهی رو از قبل در ادویه طعم دار میکنم داخل فویل میپیچم و غیر میکنم .. میزارم فر و سریع آماده میشه .

من مقدار زیادی گوشت چرخ کرده با پیاز و ادویه و رب سرخ میکنم و بسته بندی میکنم(لازانیا ،پیراشکی،سمبوس ...

مرسی ک جواب دادید  فقط گوشت چرخ کرده بد نمیشه 

آخه روغن میریزیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ببخشید منظورم کدو بود

سرخ میکنم .. من کدوهای خیلی ریز و قلمی میگیرم و درسته سرخ میکنم .. گاهی تو قیمه میریزم .. گاهی کنار مرغ سرو میکنم .. گاهی با پیاز داغ و سیر داغ و گوجه و غوره خوراک میکنم .. 

اخه چون گوشته یکم آدم میترسه

چون گوشته ! از چیش دقیقاً میترسی؟ غذای آماده رو مگه فریز نمیکنن.. مثلاً قورمه سبزی؟ یا قیمه؟یا مرغ؟ تنها چیزی که نباید فریز کرد برنج هست .. غذاهای پخته رو میشه و فریز کرد و تا ۳ماه استفاده کرد .

سرخ میکنم .. من کدوهای خیلی ریز و قلمی میگیرم و درسته سرخ میکنم .. گاهی تو قیمه میریزم .. گاهی کنار ...

ممنونم 

فقط خوراکش میکنی مثل خوراک بادمجون میشه؟ 

سرخ میکنم .. من کدوهای خیلی ریز و قلمی میگیرم و درسته سرخ میکنم .. گاهی تو قیمه میریزم .. گاهی کنار ...

فکر میکنم ماشاالله خیلی کدبانو هستید 

ای کاش همسایه بودیم بیشتر ازتون یاد میگرفتم

2706