2726
عنوان

معرفتم بیاین همتون بیاین😘😘❤❤😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 80 پست

ببخشید استارتر 

نمیتونم تاپیک بزنم چون یکی از دوستام این اکانتمو داره 

خانوما تروخدا بگید چیکار کنم

رفیق صمیمی دارم که مثل خوده خواهرمه خیلی ماهه 

ولی جدیدا سر چیزای الکی دعوا داریم که مثلا میگه فلانی ( که دوست دوتامونم هست) ادم خوبی نیست و از این حرفا

قبلا فلانی تو جمع که بودیم در اومد گفت من نفر سوم رابطه اینا هستم از اون روز اعصاب رفیقمو خورد کرده الانم به شدت حساسه  

کمتر باهاش حرف بزن منم گفتم باشه 

حالا حتی با کوچیک ترین چیز هم گیر میده مثلا میگم به فلانی یه دیقه بیا پی وی 

یا هرچیزی گیر میده 

هی میگه برو پیش فلانی 

چیکار کنم 

خیلی عزیزه برام خدا شاهده تا الانم برام مثل خواهر بوده 

ولی این رفتار جدیدش کلافم کرده الانم بحث کردیم 

گفتم باید این مسئله رو حل کنیم و اینا دیدم سین میزنه و اف میشه میگم چرا اف میشی میگه نمیخوام بحث ادامه پیدا کنه بهش میگم باید مشکلو حل کنیم میگه درگیری های بیشتر و مهم تری دارم و بعد حرف میزنیم منم نوشتم حداقل من تلاش برای بهتر شدن و رفع مشکلات میکنم خداحافظ اونم گفت به سلامت

خدا شاهده مثه خواهرمه ولی از این رفتارش کلافممممم چیکار کنم؟ 

و اینکه من به خاطر افسردگی اعصابمم ضعیف شده کمی 

زندگيتو جوری بساز كه داستانش ارزش گفتنو داشته باشه :) ⚒🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا   مروا  سدنا  سلنا  سلین  یارا  جانا

عاشق اسم سارا ام ولی خواهر زادمه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
نیلا قشنگه ولی زیاد به صدرا نمیاد 

مهم نیست واسم خیلی جفت باشن 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
سورا  نورا دریا دل ارا یسرا

سورا یعنی چی؟

سجده کننده بر خانه خدا

مرسی گلم

سودا هم اسم هست 

نه توآشناهامون داریم همسن خودمه😂

نمیدونم تو اینترنت بود🤣🤣🤣 صبر کن عکس بزارم

صداقتو عشق است😂😂

2706