2137
2106

اسم پسرم صدراست هنوز واسه دخترم اسم انتخاب نکردم کمکم کنید😓

سوال دومم دوستان من ۲۴ هفتمه دکتر گفت ناف جنینم یه شریان کم داره کسی این مشکلو داشته؟امروز رفتم اکو گفت دوباره ۶ هفته بعد برم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

نیلا،مهرا اینا چطوره بنظرتون؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

درسا 

ایشالله که چیزی نیست 

فقط 40 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈
درسا  ایشالله که چیزی نیست

قدیمی نیست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اسم برادرزادم صدراس میخوان اگ دختردار بشن درآینده بزارن سدنا یا صبا اگ پسر باشه ک کسری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ 
2149

صدرا و صدف🤩

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران مازندران😈💪🏾شلوارپلنگی😉🤌🏽🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون                                                    اینجا مجازیه ولی واقعی دوسِتدارم@royajony🙂✌🏽اسما تونلی خودمی🤤💜 در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽حوصله هیچ کاری ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂
اسم برادرزادم صدراس میخوان اگ دختردار بشن درآینده بزارن سدنا یا صبا اگ پسر باشه ک کسری

منم سدنا توذهنم بود اما یکم تلفظش سخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

صدرا صحرا😍

دومیشو نمیدونم چون بچه دار نشدم

اهل دلی میگفت: تاریخ تولدت مهم نیست.....‌‌ تاریخ تحولات مهمه......! اهل کجا بودنت مهم نیست‌‌‌... اهل و بجا بودنت مهمه....! منطقه زندگیت مهم نیست.... منطق زندگیت مهمه....! درود بر کسانی که دعا دارند و ادعا ندارند.... نیایش دارند و نمایش ندارند...... حیا دارند و ریا ندارند.....          
صدرا صحرا😍 دومیشو نمیدونم چون بچه دار نشدم

مرسی گلم 

انتخاب اسم خیلی سخته😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
نورا هم قشنگه

آره منم دوست دارم 

ولی امان از دودلی

همه میگن اسم انتخاب کردی به ما نمیگی😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو اره انتخاب کردم ولی نمیگم به بقیه چه 

سر پسرم شوهرم پیشنهاد داد چند روزپیش خاله ی شوهرم میگفت مثل پسرت یهو میخوای بگی توسیاست داری☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم سدنا توذهنم بود اما یکم تلفظش سخته

ن قشنگههه😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ 
ن قشنگههه😍😍

معنیش چی میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2087

ببخشید استارتر 

نمیتونم تاپیک بزنم چون یکی از دوستام این اکانتمو داره 

خانوما تروخدا بگید چیکار کنم

رفیق صمیمی دارم که مثل خوده خواهرمه خیلی ماهه 

ولی جدیدا سر چیزای الکی دعوا داریم که مثلا میگه فلانی ( که دوست دوتامونم هست) ادم خوبی نیست و از این حرفا

قبلا فلانی تو جمع که بودیم در اومد گفت من نفر سوم رابطه اینا هستم از اون روز اعصاب رفیقمو خورد کرده الانم به شدت حساسه  

کمتر باهاش حرف بزن منم گفتم باشه 

حالا حتی با کوچیک ترین چیز هم گیر میده مثلا میگم به فلانی یه دیقه بیا پی وی 

یا هرچیزی گیر میده 

هی میگه برو پیش فلانی 

چیکار کنم 

خیلی عزیزه برام خدا شاهده تا الانم برام مثل خواهر بوده 

ولی این رفتار جدیدش کلافم کرده الانم بحث کردیم 

گفتم باید این مسئله رو حل کنیم و اینا دیدم سین میزنه و اف میشه میگم چرا اف میشی میگه نمیخوام بحث ادامه پیدا کنه بهش میگم باید مشکلو حل کنیم میگه درگیری های بیشتر و مهم تری دارم و بعد حرف میزنیم منم نوشتم حداقل من تلاش برای بهتر شدن و رفع مشکلات میکنم خداحافظ اونم گفت به سلامت

خدا شاهده مثه خواهرمه ولی از این رفتارش کلافممممم چیکار کنم؟ 

و اینکه من به خاطر افسردگی اعصابمم ضعیف شده کمی 

عضو مانکن های ۱۴۰۰ 😁 عضو گروه رز سفید✨وزن شروع : 60🤦🏻‍♀️😐 وزن هدف : 54 🥲 زندگيتو جوری بساز كه داستانش ارزش گفتنو داشته باشه :) ⚒🤍

سارا  

مروا 

سدنا 

سلنا 

سلین 

یارا 

جانا 

میگن خانواده بلقیس (ملکه صبا) با ازدواجش با نزار قبانی به شدت مخالف بودن ، ولی با وساطت دیگران به هم رسیدن .    نزار میگه چند بار ازش پرسیدم چرا با وجود مخالفت قبیله ت با من ازدواج کردی و دردسراشو به جون خریدی؟ میگه بلقیس هر بار ، من رو مثل یه طفل به آغوش می‌کشید و می‌گفت : «انت قبیلتی » قبیله من تویی...♥️
نیلا،مهرا اینا چطوره بنظرتون؟

نیلا قشنگه ولی زیاد به صدرا نمیاد 

میگن خانواده بلقیس (ملکه صبا) با ازدواجش با نزار قبانی به شدت مخالف بودن ، ولی با وساطت دیگران به هم رسیدن .    نزار میگه چند بار ازش پرسیدم چرا با وجود مخالفت قبیله ت با من ازدواج کردی و دردسراشو به جون خریدی؟ میگه بلقیس هر بار ، من رو مثل یه طفل به آغوش می‌کشید و می‌گفت : «انت قبیلتی » قبیله من تویی...♥️
سارا   مروا  سدنا  سلنا  سلین  یارا  جانا

عاشق اسم سارا ام ولی خواهر زادمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718