2726

سلام دوستای خوشگلم... 

عزیزان دل خدا

عاشقان مولا علی علیه السلام

بدوین بیاین که برای 110 نفر عیدی دارم    

دور امام علی جونم بگردم الهی... 

به دوستان مهربونم به مناسبت عید غدیر عیدی میدم.... چون فضای دوستی ما مجازیه بهترین عیدی که می تونستم بهتون بدم ایناست  .عزیزان جان از بین اینا انتخاب کنین. اگه هدیه ی دیگه ای مدنظرتون هست بهم بگین اگه توانایی انجامشو داشتم با کمال میل قبول میکنم... 

هدیه اول:100 مرتبه استغفار به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه دوم:100 مرتبه صلوات به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه سوم:14 مرتبه سوره قدر به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه چهارم:14 مرتبه سوره حمد به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه پنجم:14 مرتبه سوره توحید به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه ششم:14 مرتبه سوره کوثر به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه هفتم:5 مرتبه ایه الکرسی به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه هشتم: یک مرتبه دعای توسل به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه نهم:یک مرتبه زیارت عاشورا به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه دهم:یک مرتبه زیارت آل یس به نیابت از شما هدیه به امام علی علیه السلام جون+110 مرتبه ذکر شریف یا علی. 

هدیه یازدهم: به انتخاب شما... ان شاءالله بتونم انجام بدم

به عشق امام علی علیه السلام.... یه صلوات بفرست عزیز دلم. 

یا علی. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

هدیه 6

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

پس من چی؟🥺💚

هدیه اول 

اجرت در دستان حضرت فاطمه (س)

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هر کدوم ک مجرب تره برای شفای دختر من میخونی 

انشا...‌ عمر با عزت همراه سلامتی داشته باشی 

براتون حمد میخونم 

ممنون میشم برای سلامتی و شفای دخترم یه حمد بخونید امیدوارم لبتون همیشه خندون باشه ⁦❤️⁩🙏

هدیه نهم😍ممنون منم به نیابت از شما ذکر یا علی هرچقدر بتونم میگم💚

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

برا من هر کدوم عشقت میکشه 

ولی فرستادی برا پدرشوهرم بفرست بیمارستانه 

دعا کن ایشالله خیلی زود مرخص بشه بیاد خونه

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

به من هدیه یه زیارت عاشورا و آل یس😍 

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
هدیه 6

سلام عزیزم... 

به روی چشم... 

حتما. ان شاءالله حاجت روا باشی

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
پس من چی؟🥺💚 هدیه اول  اجرت در دستان حضرت فاطمه (س)

سلام عزیزم... 

من اینجام که در خدمت شما باشم... 

به روی چشم... 

چه دعای خوبی در حقم کردی... 

بازم از این دعا ها در حقم بکن

الهی امام زمان عج توی قنوت نماز وترش دعات کنه

هدیه نهم ،قبول باشه ❤️

سلام عزیزدلم

چشم

با کمال میل

ان شاءالله قبول حق

عزیزم هر کدوم ک مجرب تره برای شفای دختر من میخونی  انشا...‌ عمر با عزت همراه سلامتی داشته باشی ...

سلام عزیزم به روی چشم

حمد میخونم براشون. 

ان شاءالله مولا علی علیه السلام شفاشو از خدا برات بگیره

2706