2726
عنوان

درمان ناباروری

540 بازدید | 39 پست

هرکی این مشکلو داره ب شماره 09335651548پیام بده مشاوره کاملا رایگان اینم بگم درمان قطعی وتضمینی طبق برنامه ی مشاور وکوتاهترین دوره درمان ...🙏🏻🌸

مشاور سلامت محور بیماری ها...🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میشه بیشتر توضیح بدین مطمئن هستن مشکل از خود شماست؟اگه اره که راهنماییتون کنم

من سونوگرافی رفتم آزمایش روز سوم پریود .عکس رنگی ..چکاب کامل دادم شوهرم خوبه ..نمی دونم چرا نمیشه 

دوره ی قاعدگی مرتبی دارین؟

همیشه خوب بود من سوم خرداد شدم هر ماه 5روز زودتر موعود پریود میشدم ک دکتر گفت اشکال نداره سوم خرداد ک شدم ب حساب خودم ک 5روز زودتر میشم 31خرداد باید میشدم نشدم 8تیر برای اولین بار عقب انداختم ..بعد لکه بینی شروع شد تا 15روز خونریزی داشتم برای اولین بار لکه بینی خونریزی طولانی عقب انداختن داشتم رفتم دکتر زنان مفنانیک اسید ترنسید قرص آهن بهم داد گفت اورژانسی آزمایش خون بده ک باردار نبودم منفی بود ..نرمال بود ..داروها مصرف مردم 11روز پاک بودم حالا سه روزه باز یکم خون میاد لکه بینی ..ببخشید یه ریشه ها دراز خونی ازم میاد برای اولین بار ..😞😞

2706